Poslední smeč na hájence

Turnaje se tentokrát zúčastnilo 8 týmů. Byla tak vytvořena pouze 1 skupina a každý tým se tak utkal s každým soupeřem. Týmy na 4. a 3. místě se následně utkaly o konečnou třetí příčku, první dva se pak utkaly o celkové prvenství.

Nutno dodat, že soutěž byla velmi vyrovnaná a všechna utkání měla velmi dobrou úroveň. Výsledkově však absolutně odskočili Radioaktivní JItrnice v čele s nejlepším hráčem turnaje Romanem Střelkou z Václavic. O druhé místo ve finále se bojovalo až do závěru základní části a nakonec se do něj probojovali Sparťani.

Do utkání o 3. místo se pak kvalifikovali Nekopové s rudě sešívanými Sparto-Slávisty. Toto utkání se také stalo nejdelším, když Nekopové sice získali první set v poměru 10-3, ten druhý však pro sebe získali SxS a musel rozhodnout třetí set, který musel některý ze soupeřů získat rozdílem dvou bodů. Oba týmy se střídaly ve vedení, promarnily několik matchbolů, až nakonec SxS zvítězili poměrem 18:16.

Finále se neslo v duchu celého soutěžního dne. Jitrničky si i podruhé smlsly na Sparťanech, za celý den vyhrály všech 16 odehraných setů a po zásluze tak získaly poslední letošní ocenění.

Pokud by jste měl někdo pár fotek, pošlete mi je prosím na j.malek.j@seznam.cz. Děkuji všem za účast a snad se zase příští rok sejdem při dalších soutěžích.