Kulečníková liga 2019

Soutěže se letos zúčastní 5 týmů. Každý sehraje v základní části 4 duely doma a 4 venku. První 4 týmy tabulky základní části postoupí do následného semifinále, pro posledního soutěž skončí.

Kulečníková liga 2019 – průběžná tabulka základní části












pořadí: název týmu zápasy V5 V4 V3 P2 P1 P0 SKÓRE BODY
1. Hájenka 2 1 0 0 1 0 0 17-9 7
2. LITOMILA 2 0 1 1 0 0 0 15-11 7
3. Pášovka 1 0 1 0 0 0 0 8-5 4
4. Bystřice 1 0 0 0 0 1 0 5-8 1
5. Žabovřesky 2 0 0 0 0 1 1 7-19 1

v každém duelu se hraje 13 zápasů a rozděluje se 5 bodů do tabulky – za pět vítězství 1 bod, za každé další 1 bod (max 5)

0-4 výher 0 bodů
V5 – výhra za 5 bodů




5 výher 1 bod
V4 – výhra za 4 body




6 výher 2 body
V3 – Výhra za 3 body




7 výher 3 body
P2 – prohra za 2 body




8 výher 4 body
P1 – prohra za 1 bod




9 a více 5 bodů
P0 – prohra za 0 bodů




Kulečníková liga 2019 - celkový přehled jednotlivci
















tým: kolo: soupeř: d/v Vláďa Šimoník Petr Tůma Vojta Vorlíček Dominik Kartňák Pepa Vorlíček celkem:

1. Hájenka v 1 6 1 5 - - 1 6 1 5 2 11

2. Pášovka d 3 4 3 4 3 3 1 5 - - 5 8
Ž 3. Bystřice v











A 4. - - - - - - - - - - - - - -
B 5. LITOMILA d











O 6. Hájenka d











V 7. Pášovka v











Ř 8. - - - - - - - - - - - - - -
E 9. LITOMILA v











S 10. Bystřice d











K 11.













Y 12.














13.














14.














celkem:



























tým: kolo: soupeř: d/v Honza Málek Honza Baťcha Martin Vilím Martin Havelka
celkem:

1. Žabovřesky d 4 2 6 1 6 0 6 1

11 2

2. LITOMILA v 2 7 - - 5 3 5 3

6 7

3. Pášovka d











H 4. Bystřice v











Á 5. - - - - - - - - - - - - - -
J 6. Žabovřesky v











E 7. LITOMILA d











N 8. Bystřice d











K 9. - - - - - - - - - - - - - -
A 10. Pášovka v












11.














12.














13.














14.














celkem:



























tým: kolo: soupeř: d/v Petr Smolka Aleš Brynda Olda Páša Pavel Havlíček
celkem:

1. - - - - - - - - - - - - - -

2. Žabovřesky v 6 3 5 4 - - 5 3

8 5

3. Hájenka v











P 4. LITOMILA d











Á 5. Bystřice d











Š 6. - - - - - - - - - - - - - -
O 7. Žabovřesky d











V 8. LITOMILA v











K 9. Bystřice v











A 10. Hájenka d












11.














12.














13.














14.














celkem:



























tým: kolo: soupeř: d/v Milan Červ Michal Černý Radek Jirous Miloš Jelínek Jakub Šticha celkem:

1. LITOMILA d 4 2 2 5 1 5 3 4 - - 5 8

2. - - - - - - - - - - - - - -

3. Žabovřesky d











B 4. Hájenka d











Y 5. Pášovka v











S 6. LITOMILA v











T 7. - - - - - - - - - - - - - -
Ř 8. Hájenka v











I 9. Pášovka d











C 10. Žabovřesky v











E 11.














12.














13.














14.














celkem:



























tým: kolo: soupeř: d/v Láďa Hromas Tomáš Topol Libor Šenolt Míra Sirový
celkem:

1. Bystřice v 4 3 3 4 5 1 4 2

8 5

2. Hájenka d 3 3 4 3 3 3 4 3

7 6

3. - - - - - - - - - - - - - -
L 4. Pášovka v











I 5. Žabovřesky v











T 6. Bystřice d











O 7. Hájenka v











M 8. Pášovka d











I 9. Žabovřesky d











L 10. - - - - - - - - - - - - - -
A 11.














12.














13.














14.














celkem:











Kulečníková liga 2019 - celkový přehled dvojice


























tým: kolo: soupeř: d/v Vláďa Vláďa Vláďa Vláďa Petr Petr Petr Vojta Vojta Pepa celkem:
Petr Vojta Pepa Dominik Vojta Pepa Dominik Pepa Dominik Dominik

1. Hájenka v 1 1 - - 0 2 0 3 - - 0 2 0 2 - - - - 1 1 2 11

2. Pášovka d 1 2 1 1 - - 1 1 2 0 - - 0 2 - - 0 2 - - 5 8
Ž 3. Bystřice v





















A 4. - -





















B 5. LITOMILA d





















O 6. Hájenka d





















V 7. Pášovka v





















Ř 8. - -





















E 9. LITOMILA v





















S 10. Bystřice d





















K 11.























Y 12.
























13.
























14.
























celkem:















































tým: kolo: soupeř: d/v Mális Mális Mális Baťchič Baťchič Mates



celkem:
Baťchič Mates Havlis Mates Havlis Havlis




1. Žabovřesky d 1 1 2 0 1 1 2 0 3 0 2 0







11 2

2. LITOMILA v - - 1 4 1 3 - - - - 4 0







6 7

3. Pášovka d





















H 4. Bystřice v





















Á 5. - -





















J 6. Žabovřesky v





















E 7. LITOMILA d





















N 8. Bystřice d





















K 9. - -





















A 10. Pášovka v






















11.
























12.
























13.
























14.
























celkem:















































tým: kolo: soupeř: d/v Petr Petr Petr Olda Aleš Aleš



celkem:
Aleš Olda Pavel Pavel Olda Pavel




1. - - - - - - - - - - - - - -







- -

2. Žabovřesky v 3 2 - - 3 1 - - - - 2 2







8 5

3. Hájenka v





















P 4. LITOMILA d





















Á 5. Bystřice d





















Š 6. - -





















O 7. Žabovřesky d





















V 8. LITOMILA v





















K 9. Bystřice v





















A 10. Hájenka d






















11.
























12.
























13.
























14.
























celkem:















































tým: kolo: soupeř: d/v Milan Milan Michal Milan Michal Jakub Milan Michal Jakub Radek celkem:
Michal Radek Radek Jakub Jakub Radek Miloš Miloš Miloš Miloš

1. LITOMILA d 1 1 1 1 0 2 - - - - - - 2 0 1 2 - - 0 2 5 8

2. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

3. Žabovřesky d





















B 4. Hájenka d





















Y 5. Pášovka v





















S 6. LITOMILA v





















T 7. - -





















Ř 8. Hájenka v





















I 9. Pášovka d





















C 10. Žabovřesky v





















E 11.
























12.
























13.
























14.
























celkem:















































tým: kolo: soupeř: d/v Láďa Láďa Láďa Tomáš Tomáš Libor



celkem:
Tomáš Libor Míra Libor Míra Míra




1. Bystřice v 1 2 2 0 1 1 1 1 1 1 2 0







8 5

2. Hájenka d 1 1 1 1 1 1 0 1 2 1 1 1







7 6

3. - -





















L 4. Pášovka v





















I 5. Žabovřesky v





















T 6. Bystřice d





















O 7. Hájenka v





















M 8. Pášovka d





















I 9. Žabovřesky d





















L 10. - -





















A 11.
























12.
























13.
























14.
























celkem:





















Kulečníková liga 2019 - rozpis utkání








1. kolo pátek 4.1. 20:00 Bystřice - LITOMILA 5-8
Hájenka - Žabovřesky 11-2
2. kolo pátek 11.1. 20:00 Žabovřesky - Pášovka 5-8
sobota 12.1. LITOMILA - Hájenka 7-6
3. kolo pátek 18.1. 20:00 Hájenka - Pášovka
Bystřice - Žabovřesky
4. kolo pátek 25.1. 20:00 Bystřice - Hájenka
Pášovka - LITOMILA
5. kolo pátek 1.2. 20:00 Žabovřesky - LITOMILA
Pášovka - Bystřice
8. - 9.2. p ř e s t á v k a
6. kolo pátek 15.2. 20:00 Žabovřesky - Hájenka
sobota 16.2. LITOMILA - Bystřice
7. kolo pátek 22.2. 20:00 Pášovka - Žabovřesky
Hájenka - LITOMILA
8. kolo pátek 1.3. 20:00 Hájenka - Bystřice
sobota 2.3. LITOMILA - Pášovka
9. kolo pátek 8.3. 20:00 Bystřice - Pášovka
sobota 9.3. LITOMILA - Žabovřesky
10. kolo pátek 15.3. 20:00 Pášovka - Hájenka
Žabovřesky - Bystřice
22. - 23.3. p ř e s t á v k a
Rozpis utkání – vyřazovací část
1. zápasy
semi pátek 29.3. 20:00 4. - 1.
sobota 30.3. 3. - 2.
odvety
semi pátek 5.4. 20:00 1. - 4.
sobota 6.4. 2. - 3.
12.-13.4. p ř e s t á v k a
1. zápasy
finále pátek 19.4. 20:00
-

o 3. místo sobota 20.4.
-

odvety
o 3. místo pátek 26.4. 20:00
-

finále sobota 27.4.
-

vyhlášení pátek 3.5. - Hájenka

 

 

Mális

diskuse

přidej komentář
komentáře
    *
      *
        • Neveřejný údaj. Vyplňte pokud chcete být informováni o reakci na Váš příspěvek.
          *
          • Je zakázano spamování, jakékoli urážlivé vyjadřování a porušování autorských práv. Administrátor má právo vymazat jakýkoli příspěvek bez předchozího upozornění.
            přihlášení