2. semifinálové duely

5. - 6. května 2019

Hájenka - Pášovka  9:4

pá 20:00, Hájenka

Domácí si před týdnem vybojovali nadějný tříbodový náskok a k postupu tak potřebovali vyhrát alespoň šest utkání. Hosté však začali odhodlaně a po šesti odehraných zápasech drželi nadějnou remízu 3-3. Aby se dostali alespoň do prodloužení, potřebovali získat z následujících sedmi her 5 vítězství. To se jim nepodařilo a domácí tak opět po roce pohodlně dokráčeli do finále. Pášovku čeká taktéž po roce souboj o bronzovou medaili.

 

LITOMILA - Bystřice  5:8

so 20:00, U Pášů

Hosté přijeli k odvetě s více než nadějným náskokem sedmi výher. To domácí čekala filmovou teminologií MISSION IMPOSSIBLE. K jistotě postupu potřebovali hosté ve třinácti zápasech uhrát alespoň 4 vítězství. A jasno bylo rychle - po pěti hrách vedli hosté 4:1 a zbytek duelu se odehrával už pouze z povinnosti. Každý z týmů si připsal ještě po čtyřech výhrách a hosté tak s přehledem postoupili do finále. LITOMILA se po dvou vítězných ročnících musí spokojit s bojem o bronz.

Mális

diskuse

přidej komentář
komentáře
  *
   *
    • Neveřejný údaj. Vyplňte pokud chcete být informováni o reakci na Váš příspěvek.
     *
     • Je zakázano spamování, jakékoli urážlivé vyjadřování a porušování autorských práv. Administrátor má právo vymazat jakýkoli příspěvek bez předchozího upozornění.
      přihlášení