4. kolo Kulečníkové ligy 2019

25. ledna 2019

Pášovka - LITOMILA 9:4

pá 20:00, U Pášů

Utkání jako na houpačce. Pášovka se ujala vedení 2:0, načež LITOMILA kontrovalal třemi vítězstvími a ujala se vedení. Poté však domácí předvedli nevídanou smršť sedmi vítězství v řadě a rozhodli tak o tom, že všech 5 bodů zůstane doma. LITOMILA pak už jen kosmeticky upravila na konečných 9:4.

Nejvíce bodů uhrál opět Petr Smolka, který měl bilanci 7-3, pozadu však nezůstali ani jeho spoluhráči, kdy Pavel Havlíček zapsal 6-2 a Olda Páša 5-3. Naopak se tentokrát nezadařilo Mírovi Sirovému a Tomáši Topolovi, kteří připsali shodně pouze 1 vítězství.

 

Bystřice - Hájenka  7:6

so 9.2., 20:00, Bystřice

V dohrávce 4. kola se očekávalo vítězství hostů, kteří zpočátku tyto předpoklady naplňovali a rychle se ujali vedení 0-4. Domácí jako by si řekli, že už nemají co ztratit, začali hrát uvolněně a i oni zvítězili ve čtyřech utkáních v řadě, čímž srovnali na 4:4. V devátě hře si však Hájenka vzala vítězství zpět a vypadalo to, že se oklepala a dotáhne duel k vítězství, opak však byl pravdou: Domácí vyhráli další 3 hry a zajistili si tak druhé vítězství v sezóně. V posledním zápase pak hosté snížili na nejtěsnější rozdíl a odváží si tak alespoň 2 body, domácí si připsali 3 veledůležité body do těsné tabulky.

Mális

diskuse

přidej komentář
komentáře
  *
   *
    • Neveřejný údaj. Vyplňte pokud chcete být informováni o reakci na Váš příspěvek.
     *
     • Je zakázano spamování, jakékoli urážlivé vyjadřování a porušování autorských práv. Administrátor má právo vymazat jakýkoli příspěvek bez předchozího upozornění.
      přihlášení