5. kolo Kulečníkové ligy 2019

1. února 2019

Pášovka - Bystřice 10:3

pá 20:00, U Pášů

Domácí v minulém kole zničili LITOMILU a i tentokrát ukázali, jak jsou doma silní. I bez Petra Smolky nedali Bystřici šanci a v průběžné tabulce jsou již na druhé příčce. Nejúspěšnějším hráčem duelu byl tentokrát Olda, který z devíti odehraných utkání vyhrál hned v osmi.

 

Žabovřesky - LITOMILA  6:7

pá 20:00, Hájenka

Domácí hráči dosud nezískali jako jediný tým žádné vítězství a na žádný bodový zisk to nevypadalo ani tentokrát. Průběžně prohrávali 1-4 či 3-6 a vše tak směřovalo k jasnému  vítězství favorita. Pak ale hosté polevili v koncentraci a domácí urvali tři výhry v řadě. Za stavu 6:6 však Láďa s Tomášem přeci jen vybojovali vítězství, i když "pouze" za 3 body. Domácí tak ani ve čtvrtém utkání nezvítězili, ale 2 body s obhájcem pro ně mohou mít v konečném zúčtování cenu zlata. To se hned projevilo v průběžné tabulce, kde se dostali před Bystřici na 4., tedy poslední postupové místo.

Bodově se nejvíce zadařilo u domácích Dominikovi a u hostů Láďovi, kteří se shodně podepsali pod pět vítězství svého týmu.

 

Příští týden následuje přestávka, kterou vyplní dohrávkou Bystřice s Hájenkou, a to v sobotu 9.2. od 19:00 hodin. V pátek 15.2. pak začne odvetami druhá polovina základní části.

diskuse

přidej komentář
komentáře
  *
   *
    • Neveřejný údaj. Vyplňte pokud chcete být informováni o reakci na Váš příspěvek.
     *
     • Je zakázano spamování, jakékoli urážlivé vyjadřování a porušování autorských práv. Administrátor má právo vymazat jakýkoli příspěvek bez předchozího upozornění.
      přihlášení