9. kolo Kulečníkové ligy 2019

8. a 9. března 2019

Bystřice - Pášovka 9:4

pá 20:00, Bystřice

Oba týmy potkaly v minulém kole vysoké porážky a byla tedy otázka, kdo se z ní rychleji oklepe. A brzy bylo jasno. Domácí do utkání vtrhli jako uragán a vyhráli v prvních sedmi utkáních, čímž si zajistili vítězství. Poté jako by trochu polevili a Pášovka snížila na 7:4. V posledních dvou utkáních se tak hrálo o další dva body do tabulky a domácí opět zabrali a oplatili tak hostům pětibodovou porážku z Pášovky v 5. kole.

 

LITOMILA - Žabovřesky 11:2

so 20:00, U Pášů

Hosté nastoupili do duelu s vědomím, že jim žádný výsledek nemůže zajistit byť teoretickou naději na postup do semifinále. To domácí chtěli potrvdit stoupající formu a před posledním kolem, ve kterém mají volný los, se pokusit zajistit co nejvýhodnější pozici do play off. To se jim beze zbytku podařilo, když hosté ukořistili pouhé dvě výhry a potvrdili tak nelichotivou pozici letos nejslabšího družstva.

 

Před posledním kolem je tak jasné, že Žabovřesky si zahrají poslední duel sezóny, kterou zakončí na poslední páté příčce. Ostatní týmy postupují do vyřazovací části. Zatím je jisté, že z prvního místa postoupí Hájenka, o pořadí ostatních celků a tedy i složení semifinálových dvojic se teprve rozhodne.

foto

Galerie je prázdná, máte-li nějaké památeční snímky, přihlaste se a podělte se!

diskuse

přidej komentář
komentáře
  *
   *
    • Neveřejný údaj. Vyplňte pokud chcete být informováni o reakci na Váš příspěvek.
     *
     • Je zakázano spamování, jakékoli urážlivé vyjadřování a porušování autorských práv. Administrátor má právo vymazat jakýkoli příspěvek bez předchozího upozornění.
      přihlášení