Společenský večer na Hájence

Společenský večer na Hájence

V sobotu 16. října 2021 se na Hájence pořádá Společenský večer. Bude se ochutnávat víno, hodovat, k tanci a poslechu pak zahraje skupina CODA.

Akce začne v 16:00 hodin a bude probíhat ve vnitřních prostorách Hájenky.

 

Zobrazit zdrojový obrázek

Kolem 16:30 bude zahájena degustace slovenských vín, kterou bude provázet pan Otomar Frühauf. Degustovat se budou vína z nabídky vinařství, o kterých pan Frühauf tvrdí, že...

"Slovenské víno v České republice bývá laickou veřejností opomíjené, pravděpodobně z neznalosti spotřebitelů, přestože získává ve světě mnohá ocenění a směle se měří s víny z celého světa. Na Slovensku se pěstuje a vyrábí velice kvalitní víno a je zde několik vinohradnických oblastí. Námi dovážená vína jsou převážně z Malokarpatské vinné oblasti od vinařů, kteří jsou zaměřeni na výrobu přívlastkových vín vysoké kvality"

Více si můžete přečíst ZDE

 Po této řízené degustaci bude následovat krátká přestávka, kdy si zájemci budou moci zakoupit vína, která je nejvíce oslovila a v cca 19:00 hodin zahájí své vystoupení v kraji zdejším populární kapela CODA. Přijede v tříčlenném složení a k tanci a poslechu nám zahraje hity všech žánrů. Více o kapele včetně jejich playlistu se můžete dočíst ZDE.

Nalezený obrázek pro obložené mísy

Po celý večer bude probíhat bohatý jídelní raut. Hlavním chodem bude kančí gulášek, průběžně budou doplňovány obložené talíře se sýry, uzeninami, zeleninou... Další alkoholické i nealkoholické nápoje budou samozřejmě k dispozici.

A na závěr to nejdůležitější: Na kolik ta sranda přijde? Hrubým odhadem nákladů a počtu účastníků jsem došel na částku 600,- Kč na osobu. V ceně bude cca 10 vzorků vína a odborný výklad, 4-5 hodin vystoupení kapely a celovečerní jídelní raut (snad bude chutnat :-).

Pokud Vás tato nabídka oslovila, je třeba si zamluvit místo, kapacita je totiž z důvodu omezeného prostoru limitována. K dispozici by měly být 4 velké stoly, kdy ke každému se vejde 8-9 lidí. Pokud by chtěl tedy někdo přijít ve větší skupině, doporučuji si zarezervovat a obsadit celý stůl, není to však podmínkou. 

Pokud má někdo zájem zůčastnit se pouze degustace nebo naopak následné taneční zábavy, ať se mi ozve a určitě se domluvíme...

Případné další dotazy a rezervace přijímám na tel. čísle 731 195 381 nebo na j.malek.j@seznam.cz.

 

Podobnou akci dělám prvně a doufám, že se povede ke spokojenosti mé a především Vaší. 

 

Honza Málek

Mális

diskuse

test

great post

phantom

19.8.2022 09:00

reagovat

test

great post

phantom

19.8.2022 08:59

reagovat

Sell Fake Travis Scott Jordan 1

Fake Travis Scott Jordan 1 is popular with young people a lot because it's trendy design. Buy it on Snkrspop website and you will get the top-quality products! Snkrspop provides you with the best materials and exquisite craft!

Snkrspop

10.8.2022 10:16

reagovat
přidej komentář
komentáře
  *
   *
    • Neveřejný údaj. Vyplňte pokud chcete být informováni o reakci na Váš příspěvek.
     *
     • Je zakázano spamování, jakékoli urážlivé vyjadřování a porušování autorských práv. Administrátor má právo vymazat jakýkoli příspěvek bez předchozího upozornění.
      přihlášení