Kulečníková liga 2020

Soutěž byla opět rozdělena na Základní část a Play off. V základní části sehrál každý tým 5 duelů doma a 5 venku. Do Play off postoupily první 4 týmy, které se pak dvoukolově utkaly o postup do finále.

Základní část ovládla Bystřice před LITOMILOU, Hájenkou a Zbožnicí. Do semifinále nepostoupila Pášovka a ani Žabovřesky. Ti se utkali dvoukolově o poslední místo, na kterém nakonec zůstaly Žabovřesky.

Ze semifinále postoupily překvapivě, ale naprosto přesvědčivě, po základní části hůře postavené celky - Zbožnice vyřadila Bystřici a Hájenka LITOMILU. Ta následně podlehla i Bystřici a skončila na 4. místě. Ve finále Hájenka zúročila zkušenosti z předchozích dvou ročníků, kdy byla taktéž ve finále a Zbožnici dvakrát porazila. Obhájila tak loňské vítězství. Zbožnice skončila druhá, což je její nejlepší umístění ve čtyřleté historii této týmové soutěže.

 

Konečné pořadí:

1. Hájenka

2. Zbožnice

3. Bystřice

4. LITOMILA

5. Pášovka

6. Žabovřesky

 

 

Kulečníková liga 2020 – bilance jednotlivců







pořadí jméno tým zápasů vítězství porážky úspěšnost
1. Honza Málek Hájenka 99 67 32 68%
2. Martin Havelka Hájenka 69 45 24 65%
3. David Rýdl Zbožnice 70 42 28 60%
4. Honza Baťcha Hájenka 89 52 37 58%
5. Olda Páša Pášovka 58 33 25 57%
6. Radek Jirous Bystřice 62 35 27 56%
7. Miloš Vilímek Bystřice 64 36 28 56%
8. Pavel Havlíček Pášovka 83 46 37 55%
9. Jakub Šticha Bystřice 64 35 29 55%
10. Michal Černý Bystřice 86 47 39 55%
11. Emil Bilý Zbožnice 100 53 47 53%
12. Martin Vilím Hájenka 76 39 37 51%
13. Libor Šenolt LITOMILA 65 33 32 51%
14. Vláďa Šimoník Žabovřesky 80 40 40 50%
15. Milan Červ Bystřice 88 43 45 49%
16. Yvetta Bártlová Zbožnice 98 47 51 48%
17. Petr Tůma Žabovřesky 54 25 29 46%
18. Aleš Brynda Pášovka 96 43 53 45%
19. Láďa Hromas LITOMILA 105 47 58 45%
20. Jirka Semín Pášovka 52 23 29 44%
21. Míra Sirový LITOMILA 107 47 60 44%
22. Dominik Kartňák Žabovřesky 64 28 36 44%
23. Tomáš Topol LITOMILA 87 37 50 43%
24. Michal Párys Hájenka 31 13 18 42%
25. Lenka Pečená Zbožnice 75 30 45 40%
26. Vojta Vorlíček Žabovřesky 35 11 24 31%
27. Pepa Vorlíček Žabovřesky 66 19 47 29%

neodehráli dostatek utkání

Standa Dostál Zbožnice 21 10 11 48%

Petr Smolka Pášovka 15 6 9 40%

Míra Kartňák Žabovřesky 13 5 8 38%

Petr Pazdera Pášovka 8 3 5 38%

 

Kulečníková liga 2020 - celkový přehled jednotlivci


















tým: kolo: soupeř: d/v Vláďa Šimoník Petr Tůma Vojta Vorlíček Dominik Kartňák Pepa Vorlíček Míra Kartňák celkem:

1. Bystřice v 1 4 4 2 1 4 1 4 1 4 - - 4 9

2. Pášovka d 3 4 - - - - 5 1 2 4 4 3 7 6
Ž 3. Zbožnice v 4 3 4 3 - - 1 5 - - 1 5 5 8
A 4. LITOMILA v 4 3 2 4 2 5 - - 0 6 - - 4 9
B 5. Hájenka d 4 5 4 5 - - - - 2 6 - - 5 8
O 6. Bystřice d 5 4 3 5 - - 4 5 - - - - 6 7
V 7. Pášovka v 3 6 - - - - 2 7 3 5 - - 4 9
Ř 8. Zbožnice d 3 3 - - 2 4 4 3 3 4 - - 6 7
E 9. LITOMILA d - - 3 3 3 3 3 4 3 4 - - 6 7
S 10. Hájenka v 6 3 - - - - 5 4 3 5 - - 7 6
K 11. Pášovka d 4 1 2 3 2 3 3 3 1 4 - - 6 7
Y 12. Pášovka v 3 4 3 4 1 5 - - 1 5 - - 4 9

13. - - - - - - - - - - - - - - - -

14. - - - - - - - - - - - - - - - -

celkem: 40 40 25 29 11 24 28 36 19 47 5 8 64 92


















tým: kolo: soupeř: d/v Honza Málek Honza Baťcha Martin Vilím Martin Havelka Michal Párys
celkem:

1. LITOMILA d 5 1 6 0 6 1 7 0 - -

12 1

2. Bystřice d 4 2 3 4 3 4 - - 2 4

6 7

3. Pášovka v 2 4 2 4 3 4 5 2 - -

6 7
H 4. Zbožnice d 5 3 4 5 3 6 - - - -

6 7
Á 5. Žabovřesky v 5 2 4 3 - - 4 2 3 3

8 5
J 6. LITOMILA v 6 3 5 4 - - 5 3 - -

8 5
E 7. Bystřice v 4 3 - - 0 6 2 4 2 5

4 9
N 8. Pášovka d 6 1 3 3 5 2 - - 4 2

9 4
K 9. Zbožnice v 1 5 5 2 1 5 3 4 - -

5 8
A 10. Žabovřesky d 3 4 3 3 - - 4 3 2 4

6 7

11. LITOMILA d 7 0 5 1 5 1 5 2 - -

11 2

12. LITOMILA v 7 2 5 3 6 3 - - - -

9 4

13. Zbožnice v 5 2 4 2 3 3 4 3 - -

8 5

14. Zbožnice d 7 0 3 3 4 2 6 1 - -

10 3

celkem: 67 32 52 37 39 37 45 24 13 18 0 0 108 74


















tým: kolo: soupeř: d/v Aleš Brynda Olda Páša Pavel Havlíček Jirka Semin Petr Smolka Petr Pazdera celkem:

1. Zbožnice d 3 6 5 4 4 4 - - - - - - 6 7

2. Žabovřesky v 2 5 2 5 4 2 4 2 - - - - 6 7

3. Hájenka d 2 4 4 2 3 4 5 2 - - - - 7 6
P 4. Bystřice v 4 4 - - 4 5 2 7 - - - - 5 8
Á 5. LITOMILA d 4 3 3 3 5 2 2 4 - - - - 7 6
Š 6. Zbožnice v 2 5 3 3 4 2 3 4 - - - - 6 7
O 7. Žabovřesky d 4 3 7 0 4 2 - - 3 3 - - 9 4
V 8. Hájenka v 2 7 - - - - - - 3 6 3 5 4 9
K 9. Bystřice d 5 4 3 5 6 3 - - - - - - 7 6
A 10. LITOMILA v 4 5 - - 1 7 3 6 - - - - 4 9

11. Žabovřesky v 4 5 - - 6 3 4 4 - - - - 7 6

12. Žabovřesky d 7 2 6 3 5 3 - - - - - - 9 4

13. - - - - - - - - - - - - - - - -

14. - - - - - - - - - - - - - - - -

celkem: 43 53 33 25 46 37 23 29 6 9 3 5 77 79


















tým: kolo: soupeř: d/v Milan Červ Michal Černý Radek Jirous Miloš Vilímek Kuba Šticha
celkem:

1. Žabovřesky d 4 3 6 2 - - 4 1 4 2

9 4

2. Hájenka v 4 3 3 3 3 3 4 3 - -

7 6

3. LITOMILA d 3 3 5 2 - - 2 4 4 3

7 6
B 4. Pášovka d 4 3 5 2 4 2 - - 3 3

8 5
Y 5. Zbožnice v 2 4 2 3 2 3 3 2 1 4

5 8
S 6. Žabovřesky v 2 3 2 3 3 1 3 3 4 2

7 6
T 7. Hájenka d 4 2 4 3 5 2 5 1 - -

9 4
Ř 8. LITOMILA v 2 4 2 3 4 1 3 2 3 2

7 6
I 9. Pášovka v 3 5 2 3 4 3 3 3 - -

6 7
C 10. Zbožnice d 3 2 3 2 3 2 2 4 3 2

7 6
E 11. Zbožnice d 3 4 1 6 2 4 - - 2 4

4 9

12. Zbožnice v 1 4 0 5 2 3 1 5 2 3

3 10

13. LITOMILA d 2 4 5 2 3 3 - - 4 3

7 6

14. LITOMILA v 6 1 7 0 - - 6 0 5 1

12 1

celkem: 43 45 47 39 35 27 36 28 35 29 0 0 98 84


















tým: kolo: soupeř: d/v Láďa Hromas Tomáš Topol Libor Šenolt Míra Sirový

celkem:

1. Hájenka v 0 7 0 7 1 5 1 5



1 12

2. Zbožnice d 5 1 5 2 5 2 5 1



10 3

3. Bystřice v 4 3 3 3 3 4 2 4



6 7
L 4. Žabovřesky d 7 2 - - 5 3 6 3



9 4
I 5. Pášovka v 3 6 5 3 - - 4 5



6 7
T 6. Hájenka d 3 5 4 5 - - 3 6



5 8
O 7. Zbožnice v 4 2 4 2 5 2 7 0



10 3
M 8. Bystřice d 3 4 3 3 4 3 2 4



6 7
I 9. Žabovřesky v 3 3 3 3 4 3 4 3



7 6
L 10. Pášovka d 6 2 6 3 - - 6 3



9 4
A 11. Hájenka v 2 7 2 7 - - 0 8



2 11

12. Hájenka d 4 4 - - 2 7 2 7



4 9

13. Bystřice v 3 3 1 5 4 3 4 3



6 7

14. Bystřice d 0 9 1 7 - - 1 8



1 12

celkem: 47 58 37 50 33 32 47 60 0 0 0 0 82 100


















tým: kolo: soupeř: d/v Emil Bilý Yvetta Bártlová Lenka Pečená David Rýdl Standa Dostál
celkem:

1. Pášovka v 6 3 5 3 3 6 - - - -

7 6

2. LITOMILA v 1 6 2 4 1 6 2 4 - -

3 10

3. Žabovřesky d 6 3 5 3 - - - - 5 4

8 5
Z 4. Hájenka v 4 3 2 4 4 2 4 3 - -

7 6
B 5. Bystřice d - - 4 2 4 2 5 2 3 4

8 5
O 6. Pášovka d 5 1 4 3 2 4 3 4 - -

7 6
Ž 7. LITOMILA d 2 7 2 7 2 6 - - - -

3 10
N 8. Žabovřesky v 4 3 2 4 4 3 4 2 - -

7 6
I 9. Hájenka d 3 4 4 2 3 3 6 1 - -

8 5
C 10. Bystřice v 5 4 3 5 4 5 - - - -

6 7
E 11. Bystřice v 7 2 4 4 - - 7 2 - -

9 4

12. Bystřice d 6 3 7 1 - - 7 2 - -

10 3

13. Hájenka d 1 4 2 3 2 3 3 3 2 3

5 8

14. Hájenka v 3 4 1 6 1 5 1 5 - -

3 10

celkem: 53 47 47 51 30 45 42 28 10 11 0 0 91 91

 

 

 

Rozpis utkání Kulečníková liga 2020
z á k l a d n í č á s t
1.kolo pátek 3.1. 20:00 Pášovka - Zbožnice 6-7
Bystřice - Žabovřesky 9-4
Hájenka - LITOMILA 12-1
2.kolo pátek 10.1. 19:00 Žabovřesky - Pášovka 7-6
21:00 Hájenka - Bystřice 6-7
sobota 11.1. 20:00 LITOMILA - Zbožnice 10-3
3.kolo pátek 17.1. 20:00 Bystřice - LITOMILA 7-6
Pášovka - Hájenka 7-6
Zbožnice - Žabovřesky 8-5
4.kolo pátek 24.1. 20:00 Bystřice - Pášovka 8-5
Hájenka - Zbožnice 6-7
sobota 25.1. LITOMILA - Žabovřesky 9-4
5.kolo pátek 31.1. 19:00 Zbožnice - Bystřice 8-5
20:00 Pášovka - LITOMILA 7-6
!7.2.! 21:00 Žabovřesky - Hájenka 5-8
7. - 8. 2. p ř e s t á v k a
6.kolo pátek 14.2. 19:00 Zbožnice - Pášovka 7-6
21:00 Žabovřesky - Bystřice 6-7
sobota 15.2. 20:00 LITOMILA - Hájenka 5-8
7.kolo pátek 21.2. 20:00 Pášovka - Žabovřesky 9-4
Bystřice - Hájenka 9-4
!7.2.! 19:00 Zbožnice - LITOMILA 3-10
8.kolo pátek 28.2. 19:00 Žabovřesky - Zbožnice 6-7
21:00 Hájenka - Pášovka 9-4
sobota 29.2. 20:00 LITOMILA - Bystřice 6-7
9.kolo pátek 6.3. 19:00 Zbožnice - Hájenka 8-5
20:00 Pášovka - Bystřice 7-6
21:00 Žabovřesky - LITOMILA 6-7
10.kolo pátek 13.3. 20:00 Bystřice - Zbožnice 7-6
Hájenka - Žabovřesky 6-7
sobota 14.3. LITOMILA - Pášovka 9-4
20. - 21. 3. p ř e s t á v k a
p l a y o f f
semifinále       Zbožnice - Bystřice 9-4
1. zápasy Hájenka - LITOMILA 11-2
o 5. místo Žabovřesky - Pášovka 6-7
semifinále       Bystřice - Zbožnice 3-10
o 5. místo Pášovka - Žabovřesky 9-4
odvety       LITOMILA - Hájenka 4-9
1. zápasy
finále       Zbožnice
- Hájenka
8-5
o 3. místo Bystřice
- LITOMILA
7-6
odvety
o 3. místo       LITOMILA
- Bystřice
1-12
finále Hájenka
- Zbožnice
10-3
vyhlášení 30.5. ve 14:00 na Hájence

 

 

Kulečníková liga 2020 – konečná tabulka základní části

pořadí: název týmu zápasy V5 V4 V3 P2 P1 P0 SKÓRE BODY
1. Bystřice 10 2 1 5 1 1
72-58 32
2. LITOMILA 10 4
1 3 1 1 69-61 30
3. Hájenka 10 2 2
4 1 1 70-60 27
4. Zbožnice 10
3 4 1
2 64-66 26
5. Pášovka 10 1
3 3 1 2 61-69 21
6. Žabovřesky 10

2 3 2 3 54-76 14

v každém duelu se hraje 13 zápasů a rozděluje se 5 bodů do tabulky – za pět vítězství 1 bod, za každé další 1 bod (max 5)

0-4 výher 0 bodů
V5 – výhra za 5 bodů




5 výher 1 bod
V4 – výhra za 4 body




6 výher 2 body
V3 – Výhra za 3 body




7 výher 3 body
P2 – prohra za 2 body




8 výher 4 body
P1 – prohra za 1 bod




9 a více 5 bodů
P0 – prohra za 0 bodů




 

 

Mális

diskuse

přidej komentář
komentáře
    *
      *
        • Neveřejný údaj. Vyplňte pokud chcete být informováni o reakci na Váš příspěvek.
          *
          • Je zakázano spamování, jakékoli urážlivé vyjadřování a porušování autorských práv. Administrátor má právo vymazat jakýkoli příspěvek bez předchozího upozornění.

            foto

            • Kulečníková liga 2020
            • Kulečníková liga 2020
            fotogalerie_main

            nejbližší události

            žádné plánovane akce

            návštěvnost

            Na této stránce se návštěvnost neměří
            přihlášení