5.kolo Kulečníkové ligy

Zbožnice - Bystřice  8:5

V souboji týmů s nejvíce výhrami začala lépe Zbožnice, která se ujala vedení 2-0. Bystřice sice vyrovnala, od té doby však již tahala za kratší konec. Když pak domácí zvýšili již na 6-3, vypadlo to, že snad hosté odjedou bez bodu. Ti však v 10. a 11. hře zvítězili a snížili na 6-5 čímž získali první bod, byla to však z jejich strany labutí píseň: nejprve Lenka s Yvettou zničily Kubu s Radkem a v posledním utkání David se Standou Milana a Michala, čímž uzavřeli konečné skóre na 8:5.

 

Pášovka - LITOMILA  7:6

Oba týmy začaly soutěž zvolna, ale postupně se rozjíždějí. Pášovka naposledy porazila Hájenku a body chtěla brát i tentokrát. Do LITOMILY se pustila s gustem a rychle vedla 4-1. Hostě se však nevzdali, postupně ztrátu snižovali až ve 12. hře srovnali na 6-6. Zklamaná Pášovka poslední utkání sice vyhrála, vzhledem k průběhu Duelu si však myslela na zisk více než tří bodů. 

 

Situace v tabulce se tak ještě více zamotala: na prvních dvou místech je Zbožnice s LITOMILO, kteří však mají odehráno o duel více. O dva body zpět následuje Bystřice, o bod méně Hájenka a o další bod Pášovka. Beznadějně poslení jsou zatím Žabovřesky.

Bilance jednotlivých hráčů je nově uváděná na hlavní stránce Kulečníkové ligy 2020 v tabulce pod průběžným pořadím. 

 

Žabovřesky - Hájenka  5:8

Domácí se do favorita pustili s vervou a brzy vedli 2-1. Hosté se však nezalekli a šesti výhrami v řadě dali základ jasnému vítězství. Už to vypadalo, že na domácí žádný bod bezbyde, ale z posledních čtyř zápasů hned třikrát vyhráli a získali tak alespoň jeden čestný bodík do tabulky...

Mális

diskuse

přidej komentář
komentáře
  *
   *
    • Neveřejný údaj. Vyplňte pokud chcete být informováni o reakci na Váš příspěvek.
     *
     • Je zakázano spamování, jakékoli urážlivé vyjadřování a porušování autorských práv. Administrátor má právo vymazat jakýkoli příspěvek bez předchozího upozornění.
      přihlášení