6.kolo Kulečníkové ligy

Žabovřesky - Bystřice  6:7

Duel byl jako na houpačce: hosté vyhráli první 3 zápasy, ale domácí jim oplatili stejnou mincí a srovnali. Hosté vyhráli další 3 utkání, domácí 2 a bylo to 5-6. V posledních dvou zápasech si pak každý připsal po výhře a hosté si tak odváží 3 body, domácí připisují 2.

 

Zbožnice - Pášovka  7:6 

V přímém duelu o 4. místo nebylo o emoce nouze. Hosté se ujali vedení 1:3 a vypadalo to, že se v tabulce ke Zbožnici minimálně přiblíží. Domácí však zabrali a třemi výhrami vývoj otočili - 4:3. Pášovka se ještě dvakrát ujala vedení 4:5 a 5:6, Zbožnice však vyhrála poslední dvě utkání a připsala si těsnou, ale důležitou výhru. K té přispěl především Emil, který z šesti utkání prohrál jen jediné a sám byl u pěti bodů svého týmu. 

 

LITOMILA - Hájenka  5:8

První vzájemné měření sil vyhrála Hájenka drtivě 12-1. Od té doby se však domácí rapidně zvedli a to chtěli ukázat i Hájence. Od začátku však tahali za kratší konec provazu a vypadalo to, že si zopakují debakl z prvního kola. V závěru však za vedení 1:8 hosté polevili, domácí se naopak zlepšili a čtyřmi výhrami v řadě si zvedli pocuchané sebevědomí a dokonce si připsali bod do tabulky.

 

Tabulka je nadále ohromně vyrovnaná, když na 1. příčku o jeden vydřený bod poskočila LITOMILA, která má však odehráno o Duel více, než o bod za ní Hájenka s Bystřicí. Na 4. místě je nadále Zbožnice, která navýšila náskok na pátou Pášovku na 4 body, má však odehráno také o Duel více. Poslední zůstaly i přes 2 získané body Žabovřesky.

Mális

diskuse

přidej komentář
komentáře
  *
   *
    • Neveřejný údaj. Vyplňte pokud chcete být informováni o reakci na Váš příspěvek.
     *
     • Je zakázano spamování, jakékoli urážlivé vyjadřování a porušování autorských práv. Administrátor má právo vymazat jakýkoli příspěvek bez předchozího upozornění.
      přihlášení