Kniha návštěv

Vložení vzkazu

Schultz
20.srpna 2006
No já bych si nějaký vzal, ale nefunguje vám schránka. Prostě pošlete to nejlepší na mail webmastera tedy mne. Děkuji
tomas(tečka)kadlec(zavináč)vaclavice(tečka)cz

momo
19.srpna 2006
Jestliže chcete nějaké fotky ze Sagy cupu, tak mi pošlete mail kam to chcete!!! Čus
lkalendova(zavináč)chello(tečka)cz

tomfia
9.srpna 2006
Lidé, víte o tom, že právě teď, v době dovolených, probíhá projednávání územního plánu okresu Benešov, který obsahuje i plán trasy dálnice D3 (viz www.wmap.cz/vucbenesov)? Námitky a připomínky lze posílat pouze do 19. srpna. Vzory námitek a připomínek najdete např. na adrese zelenijilove.wz.cz, ředu zajímavých informací např. na www.psary.cz.
P.S. Tento vzkaz jsem vkládal již 7. srpna odpoledne, ale nevydržel tam ani 24 hodin. Myslím si, že o takto důležitých věcech, které by změnily okolí Vaši obce na řadu let, by měli lidé mít co nejvíce informací. Uvítám diskusi na toto téma.
Tomáš Fiala, Společnost pro trvale udržitelný život
tomfia(zavináč)volny(tečka)cz

sagy
20.července 2006
Ahoj sagvani konečně jsem se dostal taky na net, a tak Vám taky něco písnul. Jak všichni víme pan Mális už má holčičku, tak že mnoho štěstí a zdraví přeje pan Sagy s rodinou. Jinak všechny zdravím :-)
sagymagy(zavináč)seznam

rybička
23.června 2006
ahojky s dovolenim jsem trošku upravila pozvánku na Roura cup a to o odkaz na pozvánku http://sweb.cz/rypka/roura.jpg
rypka(zavináč)seznam(tečka)cz

Schultz
23.června 2006
Ahojda rybičko, aspoň se tu něco děje. Díky za aktivitu. Já už jí moc nepřekypuju. :-)

Schultz
13.června 2006
Jo Honzíku, máš pravdu. Opisoval jsem to z obecní nástěnky. Ovšem, chyba není ve výpočtu, ale v opisu, a v tomto případě musím konstatovat, že jsem Zbožnicům přidal, za čež se tedy omlouvám, a zároveň gratuluji Václavickým voličům, že byli zodpovědnější, než naši Zbožničtí spoluobčané a přišli v hojnějším počtu. ;-)

Mális
13.června 2006
Co se děje, že je tu tak pusto? Pročítal jsem si Tome výsledky voleb a mám jednu připomínku: V tabulce s volební účastí máš uvedeno, že ve Zbožnici je potencionálních voličů, z toho bylo volit a dle tebe je to účast 57%? Nejen že nás na svých stránkách opomíjíš, ale teď tě očividně naštvalo, že MY, Zbožeňáci, jsme měli o 16 procent vyšší účast než VY, Vaclavičáci! Je mi líto, ale opět v tom vidím diskriminaci...:-)

Mális
27.dubna 2006
Ahoj Tomíku, po delší době jsem se dostal na net a ihned jsem zamířil na tvé (a snad trochu i na naše) stránky. Musim tě pochválit za to, že se jim pořád věnuješ se stejným elánem a pravidelně je aktualizuješ. Naopak tě musim pokárat za tvůj přístup k fotbalu (v našem případě spíš ke kopané či nakopávané)! Doufám, že se polepšíš a v naší nelehké situaci nás alespoň psychicky přijdeš podpořit na sobotní derby do Úročnice!
jenikmalis(zavináč)seznam(tečka)cz

schultz
2.dubna 2006
Vážení fandové, tak už to tady konečně po několika měsících funguje, tak se nestyďte a napište nějakou připomínku!! :-)
tomas(tečka)kadlec(zavináč)vaclavice(tečka)cz

přihlášení