Dvouden Václavické minipřípravky

Václavická přípravka se dočkala svého premiérového vítězství.

Zápas začal v poklidném tempu, kdy se hra odehrávala ve středu hřiště. První, komu se podařilo vstřelit branku bylo týmu Lešan, kteří se ujali vedení. V zápětí mohli Václavice srovnat, avšak v cestě jim stála tyč.  Do poločasu se to však domácím podařilo, kdy se z přímého kopu trefila Nikolka Hubínková a stanovila tak poločasový, remízový výsledek. Po poločase udělal tým Lešan změny v sestavě, což se hře projevilo a rychle si vybudovalo dostatečný náskok v podobě 4 vstřelených branek. Václavickým se už pouze podařilo vstřelit jednu branku a tím byl upraven konečný stav, tedy 6:2 pro Lešany.

branky – 2x Nikolka Hubínková

Následující den, tedy 1.10.2011 pokračovala soutěž, tentokráte na hřišti Lešan. První zápas začínal od 9:45 hodin proti týmu Netvořic. Úvod patřil, dle očekávání týmu Netvořic, kdy si rychle udělali tříbrankový náskok a tím stanovili poločasový stav na 3:0. Do druhé části zápasu vstoupili překvapivě lépe Václavice a podařili se jim vstřelit Nikolkou Hubínkovou kontaktní gól. Od té chvíle se hra přelévala jako misky vah, kdy se Netvořickým vstřelit dvě branky a Václavickým už jen pouze jedna. Konečný stav utkání Václavice-Netvořice 2:5.

V pořadí druhý zápas byl naplánován od 12:15 hodin proti týmu Krhanic. Navíc po předchozím zápase proti týmu Lešan bylo na Václavických vidět zlepšení oproti předchozím zápasům a tak se od tohoto duelu očekával napínavý boj. Do zápasu vstoupili, dle představ trenérů lépe hráči Václavic, kdy se ujali tečovanou střelou nové posily Vojty Klápy. Do poločasu se však  podařilo Krhanickým skóre srovnat. Poločasový stav tedy 1:1. Do druhé fáze zápasu vstoupila opět lépe Václavická minipřípravka, kdy se ujali vedení na úctyhodných 4:1, které již nepustila. O branky se postarala Nikolka Hubínková, která v druhém poločase vstřelila 3 branky. Václavice tímto utrpěli historickou výhru.

branky – 3x Nikolka Hubínková, 1x Vojta Klápa

Závěrem je nutné poděkovat jako každý zápas Václavickým fanouškům v podobě rodičů samotných hráčů za skvělou atmosféru při zápase a také hráčům, za jejich výkon, snahu a bojovnost. Pro úplnost dodávám, že nejlepším hráčem dne byla vyhlášena naše odchovankyně Nikolka Hubínková.