Krhanický turnaj minipřípravky

První zmíněný, tým Netvořic měl tentokráte opravdu z čeho vybírat, kdy se samotných hráčů uvedeného týmu sešlo v počtu 11 + brankář. Václavických hráčů naopak bylo pouze 7 i s brankářem Martinem. Zápas začal v očekávaném tempu, kdy se Netvořickým hráčům podařilo vstřelit za první poločas 5 branek, a tím si vytvořili bezpečný náskok do druhé půle. Druhý poločas se poté Netvořickým hráčům podařilo už jen upravovat skóre ve svůj prospěch, kdy se skóre jen těsně zastavilo před magickou desítkou. Konečný výsledek prvního zápasu tedy skončil 9:0 pro hráče Netvořic.

To druhý zápas, proti týmu Lešan vypadal mnohem zajímavěji, alespoň první poločas. V tuto chvíli je nutné podotknout, že oba týmy měli na střídačce pouze po jednom hráči. Úvod však patřil týmu Lešan, kdy si vytvořili dvou brankové vedení. Poté však převzali iniciativu hráči Václavic, kdy se jim Nikolou Hubínkovou podařilo vstřelit kontaktní branku. Do konce poločasu pak následovalo ze strany Václavic několik slibných šancí, avšak bez změny výsledku. Do druhého poločasu nastoupili hráči Václavic n´zcela podle svých představ. Začali se dělat chyby a soupeř toho dokonale využil a nasázel Václavickým hráčům za druhý poločas nasázel celkem 7 branek, a tím stanovit konečný výsledek na úctyhodných 9:1 pro tým Lešan.

V závěru je nutné poděkovat všem fanouškům, zejména rodičům samotných hráčů a trenérům za jejich povzbuzování při samotném turnaji a také hráčům, za jejich, v takto úmorném počasí, výkon, snahu a bojovnost.