Turnaj fotbalové minipřípravky v Netvořicích

Dne 10.9.2011 od 09:45 hodin byl na programu na netvořickém hřišti první turnaj v rámci soutěže, kde se utkaly týmy Václavic společně s týmy Krhanic a Lešan.

Na první zápas byl na losován duel mezi Václavicemi a Krhanicemi. Oba týmy se potkaly již v minulosti a to v rámci přátelského utkání, kde se nakonec radoval tým Krhanic, který porazil Václavice těsným výsledkem 5:4. Z tohoto pohledu jim tedy tým Václavic mělico vracet. Do utkání vstoupili lépe hráči Václavic, kteří po vybojovaném balónu vstřelili se štěstím branku. To však motivovalo hráče Krhanic, kteří se vzápětí dostali do vedení po vstřelení dvou branek a tím stanovili poločasový výsledek na 2:1 pro Krhanice. Po poločase se šance přelévali na obou stranách, kdy více štěstí měl tým Václavic, kterému se podařilo vstřelit branku a tím stanovit stav na konečných a spravedlivých 2:2. Za Václavice se v zápase dvěma brankami postaral o remízový stav Ondra Jech, který tak zaznamenal svou jubilejní trefu za tým Václavic.

branky Václavic – 2x Jech Ondřej

V druhém zápase nás tedy čekal tým Lešan, který taktéž jako tým Netvořic trénuje již druhým rokem a to se při hře samozřejmě projevilo. Lešany vstoupily do zápasu bleskově, kdy se jim podařilo do konce prvního poločasu vstřelit 7 branek a tím stanovit poločasové skóre na 7:0 pro Lešany. Do druhého poločasu Lešany vlétli stejně tak jako do toho prvního a za druhý poločas vstřelili týmu Václavic ještě dalších 6 branek. Za Václavice zaznamenala čestný úspěch pro tým Václavic Nikolka Hubínková, která tak stanovila celkové skóre 13:1 pro Lešany.

branky Václavic – 1x Hubínková Nikol

Závěrem je nutné poděkovat Václavickým fanouškům v podobě rodičů samotných hráčů za skvělou atmosféru při zápasech a také hráčům, za jejich výkon, snahu a bojovnost.