Dvou zápasový týden minipřípravky

Začátek fotbalové sezony Václavické minipřípravky se blíží mílovými kroky, a proto se předchozí týden uskutečnili celkem dva přípravné zápasy. Jeden zápas se odehrál v nedalekých Krhanicích a druhý zápas se konal na domácím hřišti, proti týmu Netvořic.

První z naplánovaných zápasů, na hřišti v Krhanicích, se odehrál dne 11.4.2012  od 17.00 hodin. Hrací doba byla stanovena na 2x30min. Nutno podotknout, že do utkání vstoupilo z řad Krhanických hráčů několik, kteří hráli jedno ze svých prvních utkání ve své fotbalové kariéře. Tento fakt se při samotné hře projevil, kdy se Václavickým bojovníkům podařilo vstřelit poločasový výsledek v podobě neuvěřitelných 7-0. Ve druhém poločase se Václavickým podařilo své skóre kosmeticky vylepšit na konečných 10-0.

branky: 7x Hubínková Nikolka, 1x Krejčí Martin, 1x Klápa Vojta, 1x Fiala Štěpán

Druhé přátelské utkání se uskutečnilo dne 14.4.2012 od 10.30 hodin na domácím hřišti, proti týmu Netvořic, kdy hrací doba byla dohodnuta na 3x25 min. Netvořice povzbuzeni z předchozího přátelského utkání, kdy je Václavice porazili, hned od úvodu diktovali tempo hry. Navíc již byly v kompletní sestavě. Celkově tento duel dopadl 9-5 pro tým Netvořic.

branky: 2x Krejčí Martin, 2x Hubínková Nikolka, 1x Klápa Vojta