Václavická minipřípravka rekordně nadělovala

Dne 5.9.2012 se od 17.00 hodin, na Krhanickém hřišti, uskutečnil poslední přátelský zápas, před ostrým startem v soutěži, s tradičním soupeřem, týmem minipřípravky Krhanice. Hrací doba byla tentokráte stanovena na 2 x 25minut.

Do zápasu vlétly Václavice jako uragán a ihned od úvodního hvizdu začaly diktovat tempo hry. Navíc bylo krásné, fotbalové počasí, a tak se oko diváka skutečně nenudilo. A fanoušci z řad rodičů, kteří dorazili podpořit Václavické odchovance, se měli na co koukat. Poločasové skóre se zastavilo na magické desítce (poločasový stav 2 : 10), na čemž měla největší podíl Nikolka Hubínková, které se podařilo vstřelit za první poločas úctyhodných 7 branek. Druhý poločas začal obdobně, jako ten první skončil a oko diváka se mělo opět na co dívat, přičemž Václavickým se podařilo přidat ještě neuvěřitelných 11 branek, na čemž se opět nejvíce podílela Nikolka Hubínková, která ke svým 7 brankám z prvního poločasu přidala ještě 9 ve druhém, kdy se konečné skóre zastavilo na 3 : 21.

branky: 16x Nikolka Hubínková, 3x Martin Krejčí, 2x Láďa Jelínek