Štěpánovský pohár minipřípravek 2012

Úvodem je nutné ještě doplnit informace v podobě neobvyklých pravidel, kde na soupisce mohlo být napsáno max. 8 hráčů v každém týmu. Nerozehrávali se rohové kopy, zde platilo pravidlo - 3 rohy=penalta z poloviny hřiště do prázdné brány. Samotné brány byly hokejových rozměrů a celý turnaj se hrál bez brankáře s celkem 4 hráči na každé straně. Hrací doba byla stanovena 1x13minut.

               První zápas nastoupili Václavice proti týmu Vlašimi. V úvodu zápasu se vyplatil důraz ze strany Václavických hráčů, což vyvrcholilo třemi rychlými brankami. Na tento nepříznivý výsledek již soupeř nestačil zareagovat, kdy se v konci zápasu povedlo Václavickým vstřelit ještě dvě branky a upravit na příznivý výsledek 5:0.

branky : 3x Nikolka Hubínková, 1x Vojta Klápa, 1x Martin Krejčí

 

                Po prvním zápase bylo na našich odchovancích vidět, že jim tato výhra pomohla, kdy do druhého zápasu nastoupili proti týmu Struhařova. Hra začala vyrovnaným tempem,  kdy se soupeři v polovině zápasu povedlo vstřelit úvodní branku. Václavice však začali o to více bojovat, kdy se jim podařilo Nikolkou Hubínkovou z penalty vyrovnat a v závěru dokonce vstřelit nakonec vítězný gól Vojtou Klápou a stanovit konečný výsledek 2:1.

branky : 1x Nikolka Hubínková, 1x Vojta Klápa

                Předposlední zápas nastoupili Václavice proti týmu Ostředku, který působil jako nejtěžší soupeř z doposavad odehraných zápasů. To se také potvrdilo a hra se přelévala z jedné strany na druhou. Rozhodující moment nastal v polovině utkání, kdy důrazný Vojta Klápa vstřelil nakonec vítězný gól a tím stanovit konečný výsledek na 1:0.

branky : 1x Vojta Klápa

                Do posledního utkání nastupovali Václavice proti týmu domácích Trhového Štěpánova, kteří měli do té doby dvě výhry, s podvědomým, že pokud toto utkání neprohrají stanou se vítězi turnaje. Nakonec Václavice zvládli tento klíčový zápas na jedničku, kdy Nikolka Hubínková dala úvodní branku „finálového zápasu“. Po pár minutách navíc důrazný Vojta Klápa tečovanou střelou upravil na 2:0. Poslední hřebíček do rakve Trhového Štěpánova zatloukla Nikolka Hubínková z penalty, a tím upravila na konečných 3:0 pro Václavice.

branky : 2x Nikolka Hubínková, 1x (vlastní) Vojta Klápa

                Tímto výsledkem byl stanoven celkový vítěz o Štěpánovský pohár – tým Václavic.

Konečné pořadí mladších minipřípravek

 1. Václavice
 2. Trhový Štěpánov
 3. Ostředek
 4. Struhařov
 5. Vlašim

                Závěrem je nutné poděkovat samotným hráčům za velmi sympatické výkony při samotném turnaji a fanouškům Václavických hráčů, kteří se tímto také podíleli na celkovém vítězství.

 

 

SAGY

Fotogalerie

 • předávání cen za 1. místo
 • ještě foto vítěze
 • minipřípravka Václavic

Diskuse

snad se nám všem bude dařit jako na posledním turnaji

sagy

3.2.2012 14:23

reagovat

Super výsledek, gratuluji capartům a chválím trenéry. Je vidět, že tréninky v sokolovně přináší své ovoce. Už se těším na zápasy ve Václavicích

Mális

29.1.2012 10:04

reagovat

nějaké foto dodáme později

SAGY

28.1.2012 21:17

reagovat
přidej komentář
komentáře
  *
   *
    • Neveřejný údaj. Vyplňte pokud chcete být informováni o reakci na Váš příspěvek.
     *
     • Je zakázano spamování, jakékoli urážlivé vyjadřování a porušování autorských práv. Administrátor má právo vymazat jakýkoli příspěvek bez předchozího upozornění.

      Sokol Václavice

      obecní úřad

      nejbližší události

      žádné plánovane akce

      přihlášení