Mezno

V rámci turnajů, kterých se od počátku tohoto roku Václavická minipřípravka pravidelně účastní, se odehrál již 4. turnaj, tentokráte v dalekém Mezně.

První zápas, proti týmu Poříčí nad Sázavou začal z Václavické strany hodně nervózně, což se projevilo při samotné hře. Poločasový výsledek byl 1-0 pro Poříčí. Do druhého poločasu zápasu vstoupily Václavice bojovněji, ale své ovoce to nepřineslo. Konečný výsledek byl stanoven 2-0 pro Poříčí nad Sázavou. U daného soupeře je nutné přinejmenším podotknout, že kádr se skládal z celkem 19 odchovanců.

Do druhého zápasu, proti Vlašimi „B“ vstoupili Václavice mnohem lépe, než v předchozím duelu, což se projevilo poločasovým výsledkem 1-0 pro Václavice.  V druhém dějství se však soupeř zlepšil a nakonec dovedl zápas i do vítězného konce v podobě 2-1 pro tým Vlašimi “B“

branky : 1x Nikola Hubínková

Třetí zápas, proti týmu Nespek byl pro Václavice opět asi klíčový.  Zápas začal ve velkém tempu, což se také projevilo na poločasovém výsledku, avšak s pozitivním výsledkem 2-0 pro Václavice, kdy se povedlo 2x skórovat Vojtovi Klápovi. Druhý poločas si Václavice již bezpečně pohlídali, přičemž skóre bylo upraveno na konečných 3-1 pro Václavice.

branky : 2x Vojtěch Klápa, 1x Nikola Hubínková

Do posledního zápasu, proti týmu domácích, vstoupil lépe Václavice, které se rychle ujali vedení a své skóre navýšili na poločasový výsledek 3-0.  Ve druhém dějství se domácímu Meznu podařilo vstřelit kontaktní branku, avšak Václavice velmi rychle odpověděli. Konečný výsledek byl 5-2 pro Václavice.

branky : 2x Vojtěch Klápa, 2x Matyáš Krejčí, 1x Nikola Hubínková,