Turnaj v Nespekách 5.5.2012

Dne 5.5.2012 se od 09.00 hodin uskutečnil v rámci fotbalové soutěže mistrovský turnaj v Nespekách. Samotného turnaje se kromě Václavic a domácích Nespek zúčastnily týmy Vlašimi „B“, Poříčí nad Sázavou a Mezna.

První zápas, proti Poříčí začal pro Václavické lépe než si samotní hráči a trenéři představovali, kdy se podařilo do poločasu vstřelit Václavicům tři branky a tím stanovili poločasový výsledek. Druhou polovinu zápasu již Václavice hru kontrolovali, což se jim částečně vydařilo. Celku Poříčí se podařilo ve druhém dějství vstřelit pouze jednu branku a tím stanovili konečný výsledek 3:1 pro Václavice.

branky : 2x Hubínková Nikol, 1x Klápa Vojtěch

Do druhého zápasu, proti Meznu vstoupili Václavice bojovně, avšak branku se podařilo vstřelit oběma celkům a tím stanovili polovinu utkání 1:1. Druhá půle se však Václavickým nepodařila dle jejich představ, čehož soupeř dokonale využil a upravil na konečných 4:1 pro Mezno.

branky: 1x Klápa Vojtěch

Třetí zápas se odehrál v obdobném duchu, jako v předchozím duelu. Václavicům vyšel první poločas utkání, který skončil remízou 1:1, ale do druhé části zápasu nevstoupili Václavice tou správnou nohou, čehož soupeř využil, a přesto, že se po inkasované brance Václavice hodně snažili o vstřelení branky, soupeř si své hubené jedno brankové vedení udržel a zvítězil 2:1.

branky: vlastní (Klápa Vojtěch)

Do posledního zápasu, proti týmu domácích Nespek nastupovali Václavice, vzhledem k průběhu dosavadního turnaje již značně unaveni a vyčerpáni. Navíc po dvou předchozích prohrách neměli sebevědomí moc nahoře. Z uvedeného důvodu skončil poločasový výsledek 0:0. V polovině utkání Václavice doplnili tekutiny, nabrali zbytky posledních sil a vrhli se po hlavě do posledního poločasu toho dne. To se nakonec vyplatilo a Václavicům se podařilo vstřelit tři branky, na které soupeř nenašel ani jednu odpověď a Václavice tím zaslouženě zvítězili 3:0.

branky: vlastní (Znamenáček Václav), 1x Krejčí Matyáš, 1x Klápa Vojtěch