Minipřípravce ve Vlašimi štěstí moc nepřálo

Dne 9.9.2012 se od 09.00 hodin uskutečnil v rámci fotbalové soutěže mistrovský turnaj, tentokráte na hřišti ve Vlašimi. Letos však máme, proti té loňské částečně jiné soupeře. Ze starých soupeřů máme tým Vlašimi C, ke kterým přibily týmy Vlašimi A a Jírovic.

První zápas, proti Vlašimi C nezačal pro Václavice moc dobře, kdy na našich odchovancích byla vidět značná nervozita, což se při samotné hře projevilo. Navíc v našich řadách se objevili nový hráči, kterým také chvíli trvalo, než se adaptovali do zápasu. Poločasový výsledek, po předvedené hře domácích, však nevypadal tak hrozivě a skončil 2-0 pro Vlašim C. Druhá polovina utkání však byla ze strany Václavic ještě horší než ta první a Vlašim si s chutí zastřílela a upravila na konečných 7-0 pro Vlašim.

Po prvním zápase se trenéři snažili Václavickým o to více poradit, což se ukázalo jako dobré řešení a Václavice zápas proti Jírovicům zvládli na jedničku. První branku vstřelila Nikolka Hubínková a v podstatě celý první poločas diktovali tempo hry Václavice. Nicméně ke konci poločasu Václavice povolily a nechali si dát dvě zbytečné branky, což znamenalo poločasový výsledek 2-1 pro Jírovice.  Ve druhé polovině utkání však Václavice začali soupeře přehrávat, zvýšili napadání soupeře, zpřesnili svou rozehrávku a to přineslo své ovoce v podobě vstřelených branek. Václavice vstřelili v rychlém sledu 4 branky, což znamenalo otočení stavu. Soupeři se povedlo vstřelit už jen jednu branku a tím byl dán konečný výsledek 5-3 pro Václavice.

branky : 3x Hubínková Nikol, 1x Krejčí Martin, 1x vlastní

Poslední zápas, opět proti domácímu týmu, tentokráte však proti Vlašimi A se odehrával, tak jako první zápas proti Vlašimi C. Václavickým se hra opět moc nepovedla, kdy byl poločasový výsledek 3-0 pro Vlašim A. Druhá polovina utkání se odehrála tak, jak první, pouze s tím rozdílem, že Vlašimi A se podařilo vstřelit už jenom dvě branky, a tím stanovit konečný výsledek 5-0 pro Vlašim A.