Vstup Václavicům „A“ do nastávající sezóny nevyšel

    Dne 17.3.2013 od 14.00 hodin byl tým Václavic „A“, po vzájemné dohodě pozván na nedaleké, travnaté hřiště v Bystrřici, k přátelskému utkání proti domácímu týmu, nakombinovaného z týmů Bystřice „A“ a „B“. Hrací doba byla stanovena na standardní dobu, tedy na 2 x 45 minut, a i když hrací plocha z pohledu diváka vypadala přijatelně, sami hráči se přesvědčili, že tomu tak není a nebylo, terén byl podmáčený, měkký a velmi těžce se na něm kombinovalo. Na druhou stranu je dobře, že si Václavice mohly na travnaté ploše zahrát, protože příští týden je čeká první mistrovské utkání, kde na domácím hřišti ve Václavicích bude terén obdobný, né-li horší.

     Na přátelský zápas v Bystřici tentokráte dorazili i hráči, kteří se v loňské sezóně moc neukázali (Babka, Burša - vlivem zranění apod.),  a proto se nelze divit, že bylo dosti hráčů i na střídání. K tomu lze navíc podotknout, že se ještě dva hráči (Havelka, Párys) utkání nemohli z důvodu pracovní vytíženosti zúčastnit.

                Do prvního poločasu Václavice nastoupili v sestavě :

Málek J. – Novák Z., Pícha T., Kříž J., Pícha P. – Babka M., Chobotský J. ml., Jíša M., Šindelář P. – Krejča M., Burša D.

    Úvod utkání začal velmi nervózně z obou stran, kdy bylo zejména na Václavických hráčích patrné, že se s travnatým povrchem v letošním roce ještě neviděli, což přineslo z jejich pohledu řadu nepřesností. V druhé části prvního poločasu se hra začala vyrovnávat, což přineslo i několik šancí na obou stranách, avšak první branku se podařilo vstřelit domácím, tedy Bystřickým. Tím byl stanoven i poločasový stav.

     Do druhého poločasu se Václavická sestava trochu změnila, kdy hrací plochu opustil Burša Dan, za kterého naskočil Kadlec Miroslav, a dále Babka Michal, za kterého naskočil Drazdík Jaroslav. Zejména příchod Míry Kadlece vnesl do obranné řady Bystřice řadu nepříjemností. Nicméně byli to opět hráči Bystřice, kteří po nedůrazu ve Václavické obraně skórovali a navýšili tak náskok na 2-0. Druhá polovina poločasu přinesla vstřelení branky i Václavicům, kdy po samostatném úniku Míry Kadlece jeho pokus brankář vyrazil k dobíhajícímu Petru Šindelářovi, který měl prázdnou branku před sebou a tím pádem i snadnou práci ke vstřelení branky. Závěr zápasu přinesl ještě změnu ve skóre, kdy Bystřice vsítila ještě jednu branku a tím stanovila konečný výsledek.

SAGY

Sokol Václavice

nejbližší události

žádné plánovane akce

přihlášení