Krhanice : Václavice

Do sobotního utkání vstoupily oba týmy s tím, že nutně potřebují získat body. Oba se totiž nacházeli na dně tabulky. To předznamenalo, to, že zápas nebude jednoduchý. Václavičtí nastoupili poprvé v nových modrých drezech.

Nutno dodat, že počasí opravdu přálo a diváci si mohli utkání skutečně vychutnat.
Václavický trenér se pokusil změnit styl hry Václavic a zvolil nové uspořádaání hráčů. Na postu stopera nastoupil Petr Stožický, tím se posunul Jarda Drazdík do středu zálohy a mohl tak zkvalitnit rozehrávku v hřišti. Na křídlo zálohy se přesunul Míra Jíša.

První půle rozhodně nebyla jednoduchá. Po většinu času měli míč na kopačkách Krhanice. V 30. minutě domácí vystřelili na brankáře Málka, kterému míč proklouzl za záda. Naštěstí se ještě stihl otočit a udržet míč, před brankovou čarou. Radost domácích fanoušků z této sporné situace brzy vyprchala. Trend utkání stále setrvával v nevýrazných výkonech a občasných breacích. Psychicky velice podpořila branka Dana Burši, který Václavice poslal do vedení ve 44. minutě.

Po přestávce Romana Kříže nahradil Pavel Novák. Ten měl celkem slušný den a podal výrazně lepší výkon než obyčejně. V 55. minutě vystřídal na pravém beku Vencu Jíšu Honza Párys.

O šest minut později bohužel Martin Pína udělal další nepovolený zákrok a vysloužil si druhou žlutou kartu. Tím se zdály naše šance na úspěch celkem omezené. Naopak tento fakt asi vyburcoval hosty k lepším výkonům a náhle se jazýček vah začal přiklánět na naši stranu.

Domácí nebyli schopni vytvořit si šance a míč drželi větinou hosté. Míra Jíša, který na pozici krajního záložníka rozhodně v první půlce nevynikal, o sobě začal dávat vědět.

Václavice se dostávaly před branku mnohem častěji a o gólové situace nebyla nouze.

V 72.minutě byl zfaulován Dan Burša 5 metrů před hranicí pokutovho území. Přímého kopu se zhostil Pepa Kříž a ukázkově poslal míč za záda domácího brankaře.

Po druhé brance Krhanice několikrát zahrozily, ale vstřelit branku se jim nepodařilo.

Do konce utkání se stav nezměnil.
Kluci si rozhodně pochvalu za posledních 30 minut zaslouží.

Krhanice : Václavice      0:2        29.10.2005

Schultz

Fotogalerie

  • nástup
  • tohle byl gól

Sokol Václavice

nejbližší události

žádné plánovane akce

přihlášení