FK Soběhrdy : Václavice

Soběhrdy přivítali Václavice tradičně v neděli v dopoledních hodinách. Trávník byl samá rosa, a již při rozcvičení se ukazovalo, že bude dělat problémy. Václavičtí se představili již před zápasem v kruhu, a hráli bago.

Od začátku hry měli převahu domácí. Míč jim držel na kopačkách lépe, zatímco Václavickým odskakoval. Hra byla celkem dynamická a přecházela z poloviny na polovinu.

Do poločasu se nepodařilo ani jedné straně dostat do výrazné šance. A tak se odcházelo do šaten bez branek.
Václavice zamíchali sestavou. Místo dnes unaveného Dana Buršy nastoupil na hřiště Míra Vrňák. A zálohu posílil Lukáš Doležal místo Honzy Vlacha. Na stopera se posunul Venca Jíša a do útoku se přesunul Jarda Drazdík. V této formaci Václavice aspirovali na rychlý gól po poločase.

V 58. minutě po střele Honzy-"Hráška", kdy brankář střelu pouze vyrazil před rozběhnutého Míru Vrňáka, který vklidu zakončil a poslal hosty do vedení.

O několik minut později vydal David Vlach impuls ke střídání, kdy po zákroku dostal žlutou kartu, a tak nastoupil Zdeněk Novák. Tento hráč se dostal v zápětí do velké gólové šance, ale přestřelil. Václavičtí byli v tlaku a vytvořili si mnoho standardních situací, zejména rohových kopů, ovšem provedení bylo odfláklé.
O pár minut později vyloučil rozhodčí domácího hráče, za druhý faul a domácí museli dohrávat v oslabení. Na hře se však projevilo pouze to, že Václavičtí se uvolnili a přestali hrát důrazně, podobně jako v zápase v Drachkově. Nechávali soupeře dojít několikrát až do pokutového území, kde minimálně 3x ohrozili bránu golmana Málka.
Čekání na to až se soupeř unaví bylo marné, ale naštěstí se Soběhrdům nepodařilo stav změnit.
A to co se počítá jsou opět jenom body.

FK Soběhrdy : Václavice  0:1  8.10.2006

Schultz

Fotogalerie

  • Jardovy emoce, kdy už stál pouze před brankářem a rozhodčí odpís

Sokol Václavice

nejbližší události

žádné plánovane akce

přihlášení