Týnec nad Sázavou B : Václavice

Po tom jak hráli Václavice minulý týden se neočekával nijak výrazně kvalitní výsledek. Opak byl však pravdou. Konečně se vrátili kmenoví hráči ze cvičení Strong Campaignier, a chuť do hry byla velká.
Dozor nad utkáním měl sudí Macháček.

Václavičtí hráči si velice rychle zvykli na velký prostor a od začátku si počínali velice fotbalově, Týnec se do žádné velké šance nedostal, a postupně hosté začali tlačit.

V 11. minutě si Dan Burša klasicky převezl z levé strany míč na pravou a vystelil z velkého úhlu, střela se lehce dostala přes brankáře, a vše zajišťoval nabíhající Honza Hrachovský, který míč ještě přiklepl do brány.

V 21. minutě z dálky zhruba 35 metrů zavěsil domácímu brankáři Míra Jíša.
Do poločasu se dostali hosté do mnoha šancí. Dvakrát šel sám na brankáře Honza a jednou Dan, bohužel se jim nepodařilo zvýšit náskok a do šaten se šlo za stávajícího skóre.

Do druhého poločasu Václavice vystřídali perfektně hrajícího, ale velice unaveného Jirku Chobotského a Martina Pínu, za Pavla Hrušku a Míru Vrňáka.
S rostoucí únavaou na velkém hřišti klesala ofenziva.
V 50. minutě si bohužel Ondra pozdě vyběhl z branky pro míč, a musel ho z vápna vypichovat skluzem. Aniž by se dotkl útočícího hráče, který přepadl přes míč, rozhodčí Macháček rozhodl o penaltě.
Domácí v tomto případě nezaváhali.

Další vývoj utkání není fotograficky zdokumentován, jelikož už bylo slunce velice slabé.
V 65. minutě vystřídal ještě Davida Vlacha Zdeněk Novák, který v zápětí zvedl slavící fanoušky Václavic z laviček, když vystřelil z velkého úhlu a otřásla se síť. Bohužel se ale míč dotkl sítě, z vnější strany. Zbytek utkání byl už velice bojovný a rozdalo se mnoho karet za zbytečné zákroky. Václavičtí byli o dost lepší, a tak si opět odvezli cenné tři body, které upevňují post vedoucího týmu soutěže.

Týnec n. Sáz. B : Václavice      1:2   22.10.2006

Schultz

Fotogalerie

  • Hráškův pressing - ukázkový skluz.
  • Domácí byly na Mírův důtraz krátcí, a nestíhali zpracovácvat míč
  • Bránu zajišťoval Ondra Stibůrek, za zraněného Honzu Málka. A mno
  • David ve výskoku
  • rozehrávka
  • Hosté měli v losu větší štěstí

Sokol Václavice

nejbližší události

žádné plánovane akce

přihlášení