Úročnice : Václavice B

Úročnice : Václavice

O sobotním derby bylo bohužel špatné počasí a tak se musíte spokojit pouze s průběhem utkání (bez fotek).

Hosté se ujali iniciativy hned od začátku. Ve 2' zatáhl Dan po pravé straně a přihrál na druhou stranu nabíhajícímu Hráškovi, ten však na míč nedosáhl. V 7' domácí ohrozili z brejku. Golman Málek vytáhl střelu na roh, a ten domácí spálili. V 9' Jirka Chobotský vystřelil na bránu, míč odražený od obránce prověřil pozornost domácího golmana. V 23' Dan označkoval břevno, pak se dostal k míči Lukáš Doležal, ale domácí brankář stihl přihrávku po zemi včas zalehnout. V 25' opět Dan využil stoperovy nepozornosti a vynutil si faul. V 26' Míra centroval z levé strany. Míč dopadl před malé vápno přímo na nohy Hráška, který postrčil podle brankáře na Jirku. Ležící brankář už neměl šanci a domácí se ujali vedení.
Po úvodním gólu Václavičtí malinko přestali hrát. V 27' Pepa zfauloval před pokutovým územím. Úročnická desítka ale přestřelil. V 28' vychytal Honza Málek hlavičku domácí šestky.
Chvíli po té se začalo na hřišti hrát nad rámec pravidel. Rozhodčí byl ale vůči faulu ze strany domácích netečný. V 34' po zatažení po lajně domácí poprvé ohrozili Málisovu svatyni. Vytěžili jen rohový kop a bilance stále 0. V 38' na druhé straně zatahaoval opět Dan Burša, který kopl nádherný centr, na zadní tyči však nikdo nezajišťoval, a tak míč skončil v zázemí.
První žluté karty padly po šarvátce mezi Pepou Křížem a domácím Procházkou, který provokoval celý zápas. Honza se v standardní situace hodně vytáhl, a vychytal několik dorážek.

V poločase střídal výborně hrajícího Jirku Chobotského David Vlach. Ten hned v úvodu zařídil přímý kop na bránu Václavic.
V 47' domácí opět vxstřelili žahavici na střed pod břevno, Málek byl opět připraven. Z rohu byli Úročničtí opět neúspěšní. V 50' domácí obránce špatně zahlavičkoval, když trefil výborně forčekujícího Dana a ten dovedl míč úspěšně až do brány. V 55' v dalším brejku se nechal dan strčit zezadu a tentokrát, ani rozhodčí neodpískal faul. V 63' žlutá karta pro Honzu Vlacha za faul, který oznámili rozhodčímu domácí aniž by rozhodčí něco viděl. V 64' domácí 6 skočil do úderně rozbíhajícího se Dana, byla ponechána výhoda, která nebyla zužitkována. Domácí hráč byl potrestán. V 66' běžel samostatně až z půlky Hrášek. Dnes pro něj však byla branka začarovaná.
Hra se rychle přenesla na druhou stranu a domácí Tomáš Müller nádherně přeloboval vybíhajícího brankáře Málka, ani dobíhající Lukáš míč nevytáhl. Domácí měli velkou chuť se vrátit do hry a v 68' si opět vytvořili velkou šanci. V 73' se nešťastně střetl brankář Málek s útočník Müller, která mu v plné rychlosti hrubě šlápla do náručí.
Tento zákrok se samozřejmě nemohl obejít bez reakce obranné řady. V 75' Míra Jíša obdržel za zákrok žlutou kartu, domácí kapitán ze 3 metrů přestřelil branku. V 78' Hrášek opět samostatně, nyní však trefil brankáře a od něj se míč odrazil k Danovi. Ten začal malinko kličkovat až při odkopu domácí obránce sáhl an míč rukou a tak se kopala penalta. Penaltovým hráčem byl opět Pepa Kříž, který neomylně k tyči opět protřepal zmoklou síť domácího brankáře. V 82' opět vytáhl Mális střelu na roh. Domácí při této standardní situaci zahrozili Procházkou, který byl nejvyšší z celého chumlu. Měl gól na hlavě, ale mířil vysoko nad břevno. V 85' se opět dostal do velké šance Dan.
O chvíli později došlo k přerušení. Honza Vlach byl napaden domácím hráčem 3, a nenechal si to líbit, a tek oba dostali po žluté kartě. Pro honzu to však znamenalo vyloučení. V 91' minutě Míra Jíša zpozoroval domácího brankáře mimo pokutové území a tak zvolil střelu z 60m, místo přihrávky na rozbíhajícího se Dana.
Rozhodčí dnes opravdu vlastnil stroj času, protože se mu hodinky zpožďovali každý poločas asi 5 minut. Nicméně na výsledek to vliv nemělo.

Tento výsledek domácí přinesl prvneství v podzimní části soutěže.

Úročnice : Václavice     1:3      4.11.2006

Schultz

Fotogalerie

  • uvítání soupeřů

Sokol Václavice

nejbližší události

žádné plánovane akce

přihlášení