Václavice : Krhanice

Velké vojenské cvičení, které se konalo poslední týden, zapříčinilo, že na zápas se nedostavili žádní vojáci. Proto se sestava uspořádávala velice složitě.

Vývoj prvního poločasu předvídal divácky nezajímavé utkání. Soupeř byl velice slabý, jenže domácí také nebyli schopni působit fotbalově. Hra se převracela tam a zpět, ovšem horko bylo více před krhanickým brankářem.

Ve 30. minutě byl vystřídán Míra Vrňák, Jirkou Chobotským a změna byla patrná okamžitě. Jirka dokázal spojit přihrávkami obranu z útokem, a v zápětí se dostal do gólové šance Zdeněk Novák, který trefil pouze břevno. Do poločasu se přesto branku vstřelit nepodařilo.
Po přestávce vystřídal Ondru Stibůrka další pozdě přijdivší Lukáš Doležal, další záložník který měl zcelovat pole.
V 52. minutě se konočně podařilo vpravit míč do branky Krhanic. Střelcem byl Pepa Kříž z přímého kopu, kdy střela tečovala zeď a míč se odrazil do protipohybu brankáře, který mohl už jen přihlížet. V 56. minutě se dostali hosté do úniku, a domácí obrana je nedovoleně zastavila na hranici pokutového území. Sporný moment vytáhl rozhodčí za pokutové území. V této situaci ruply nervy Krhanického Pešana, který se do rozhodčího nevybíravě pustil a vysloužil si červenou kartu a odmítal opustit hřiště. Z přímého kopu se hostům nepodařilo skórovat.

V 63. minutě se rozčílil další Krhanický hráč, který si také vysloužil červenou kartu, a pak si neodpustil ještě fyzický kontakt s rozhodčím. Domácí se tak dostali do citelné početní převahy, ale šance se nedařilo proměňovat. A hra postupně upadala. V 70. minutě vystřídal Zdeňka Novák, Franta Hašek, který vstřelil vzápětí po rozehrání přímého kopu další branku, která nebyla uznána pro údajný offside. Tato situace se odehrála před zraky všech diváků u dolní branky, takže offside viděl jen pomezní a rozhodčí. Proto bohužel nebyl branka uznána. Další šance už si václavičtí, ať uz v převaze nevytvořili.

Zápas neskončil na hřišti, dohrávalo se ještě v kabinách, kdy Krhaničtí vtipálci zamkli rozhodčího v jeho kabině, a donutili ho vylézt oknem.

Václavice : Krhanice     1:0        14.06.2006

Schultz

Fotogalerie

  • nástup
  • Stíbův souboj
  • červená karta

Sokol Václavice

nejbližší události

žádné plánovane akce

přihlášení