V:Krhanice

Václavice : Krhanice

V sobotu se domácí sešli tak jak o tom do té doby jen snili.

Zápas probíhal v pohodové náladě, protože již v 8. minutě otevřel skóre domácí Zafouk, po gólu z autu, a toto tempo se drželo i na dále. Ve 14. minutě zvýšil ze stejné standartní situace předstoper Kříž. V 21. minutě se mazi střelce zapsal i Pavel Novák. V 38. minutě si vekice důrazný útočník Párys vynutil faul v pokutovém území. Tento zákrok zúročil opět J. Kříž a vymetl brankáři pavučinu již po čtvrté. Do šaten se tak odcházelo velice v klidu. V druhé polovině se již v 54. minutě opět prosadil Zafouk. V 64. si připsal jednu branku do této chvíle často asistující M. Jíša. V 70. minutě začaly být ve vzduchu cítit dva hatricky, když svou druhou branku vstřelil Pepa Kříž.
Utkání bylo výsledkem celkově jednoznačné. Ačkoliv se hostům dařilo mít míč na kopačkách častěji, do výraznějších šancí se nedostávali. V jiných situacích reagoval bezchybně brankář Stibůrek a připsal si v sezóně další nulu na své konto. Domácím přinášely úspěchy zejména standardní situace, a to házené auty. Hlavním faktorem však asi byla výška brankáře Nerada.

Na jižním konci okresu bylo ovšem jinčí pozdvižení. Heřmaničtí totiž porazili Drachkov, který byl na prvním místě. Pravdou je, že ve Václavicích na venkovní půdě se mu také nedařilo, a vyhrál velice těsně, ovšem ztratit 3 body a jistotu postupu s předposledním týmem se může zdát podezřelé...
Proto není ani v tomto kole rozhodnuto a Václavice do konce sezóny čeká ještě velký boj.

Václavice : Krhanice     5:0        03.06.2006

Schultz

Fotogalerie

  • nástup

Sokol Václavice

nejbližší události

žádné plánovane akce

přihlášení