V:Neveklov

soubory/2006v_neveklov.php

Václavice : Neveklov

Na poslední zápas první poloviny soutěže se přijel podívat reportér z Jiskry, který chtěl do novin fotku vedoucího týmu.

Hned co rozhodčí Urban úvodním hvizdem zahájil zápas, déšť zesílil. Povrch hřiště se rozbahnil, jak už je zvykem, a míč se tak dost často dělal co chtěl.
Již od začátku začali být aktivnější hosté, a hrálo se hodně na půlce domácích. Neveklovští kopali mnoho rohů, ale míč vždy prošel, aniž by se někdo dotkl. V 11' brankář hostů vyklouzl z míčem mimo pokutové území z čehož resultovala ruka, a následný přímý kop. Z tohto se vytěžil následný rohový kop, kdy Pepa Kříž trefil hlavou tyčku, míč se odrazil k Davidu Vlachovi, který už snadno míč dorazil. V 20' minutě byla velká šance na druhé straně, když dostali neveklovští výhodu, hostující Růžička si poradil lehce s dvěma obránci, a už byl v nádherné pozici před golmanem Málkem, střela směřovala přesně k pravé tyči, Honza se však zaskvěl neuvěřitelným skokem a vytáhl míč na roh. Kromě několika faulů a stálého neveklovského tlaku s občasnými výpady domácích se nic do poločasu nezměnilo.
O poločase o sobě dal vědět reportér Jiskry, a rozdal hráčům noviny. Takže se o poločase hlavně četlo...

Po půlce vystřídal Fíka, Jirka Chobotský. V 65' minutě po nedorozumění v obraně se lehce dostali před bránu hosté, kdy bodlem překonal golmana Málka R.Bubák.
Druhý gól na sebe nenechal dlouho čekat, kdy v 72' podobně vstřelil branku Růžička.
Domácí však rychle odpověděli, kdy v 74' Hrášek ukázkově nasměroval míč do šibenice, ten se však odrazil od břevna těsně před brankovou čáru a míč tak musel dostrčit do brány až Míra Jíša.
Dostřídal pak ještě Franta Hašek za Davida Vlacha, výsledek se už pak nezměnil. 3 body si tentokrát Václavice nezasložili a tak se rozdalo jen po jednom na obě strany.

Počasí tentokrát diváky brzy zahnalo domů a tak se zásoby přesunuly do vytopených kabin, kde se alespoň mohlo oslavit půlprvenství.

Schultz

Fotogalerie

  • nástup
  • program o přestávce v kabinách
  • I soudek musel do kabin
  • u sudu se ale neskončilo... :-D

Sokol Václavice

nejbližší události

žádné plánovane akce

přihlášení