V:Popovice

soubory/2006v_popovice.php

Václavice : Popovice

Tento zápas byl již otevřením jarní části. Václavičtí chtěli oplatit Popovicům porážku z minula, ale bohužel nenašli si cestu. Od začátku musel v obraně nastoupit Fík, který není pravým obráncem. Celkově se obrana stabilizovala 20 minut.
První branka padla velice brzy z přímého kopu 2 metry za hranicí pokutového území. Těsně pod víko se trefil Hocek. Golman Málek si alespoň sáhl, a ještě se mohl zranit o tyč.

Popovičtí měli velkou chuť hrát a stále doráželi. Druhá branka padla z rohu, kdy obrana ztratila dohled nad míčem a vklidu zacílil Dvořák. Při tomto rohu byl zfaulován Honza Vlach, který chtěl míč odhlavičkovat. Rozhodčí ic neviděl, a Honza mu to stále opakoval, až si vysloužil žlutou kartu a opět se ocitl na hranici podmínky.
Do poločasu vystřídal Davida Vlacha Martin Pína, a konečně jsme měli stabilní obranu. Brzy po zahájení se podařilo vstřelit branku Vencovi, kterému připravil míč Jirka Chobotský. To Václavice dostalo opět do hry, a snaha zvrátit výsledek byla zjevná. Honza se však neudržel a musel opět diskutovat s rozhodčím a oslabil tak domácí tým. Za chvíli prostřelil brankáře Málka již potřetí popovický Filip . Chuť popovických byla větší a osud byl zpečetěn. Za nedlouho padla i Vilímkova čtvrtá branka a nechal se vyloučit po druhé žluté i Pepa Kříž.
V tomto počtu nebylo možné něco zvrátit. Skóre už jen upravil Hrášek, který si sám došel pro pokutový kop. Kopal svou první penaltu a samozřejmě proměnil.

Václavice : Popovice  2:4   18.11.2006

A následovala rozlučka, ta je ovšem bez komentáře...

Schultz

Fotogalerie

  • přivítání soupeřů
  • Na rozlušce se pojídala svíčková
  • Hráškova první penalta, a gól byl alespoň útěchou do závěru.
  • v síti skončili jak míč tak brankář
  • zákrok

Sokol Václavice

nejbližší události

žádné plánovane akce

přihlášení