Miličín : Václacice (III. A třída Benešova)

Miličín : Václavice

V Miličíně Václavice přivítal silný jarní větřík. Góly začaly padat velice brzy. V 6. minutě se Jirka Chobotský st. dostal do konfrontace z domácím útočníkem v pokutovém území. Sudí Murgač rozhodl o penaltě, kterou domácí hráč proměnil.Golman Málek se vůbec nenudil, protože domácí Miličín měl chuť střílet. První šance Václavic na vyrovnání přišla v 10. minutě, kdy si Pepa Kříž postavil míč 17 metrů od branky. Sedmičlenou zeď hravě obstřelil, ale brankáře zachránila tyč branky.Václavičtí sice tlačili, ale rozehrávka standardních situací vázla, a tak nebylo jednoduché se dostat k zakončení. Před brankou Miličína bylo ale stále rušno. Bohužel ve 39. minutě se povedla domácím z protiútoku nádherná fotbalová lahůdka, která ke smůle Václavic skončila brankou.

Do poločasu vystřídal Ondru Stibůrka, který si vysloužil jako jeden zu mnoha žlutou kartu, Franta Hašek. V druhém poločase byli Václavičtí jak vyměnění, tentokrát totiž tlačili domácí a nepouštěli Václavické na svoji polovinu.
Když se podařilo v 65. minutě domácím ještě zvýšit, tak se šel proběěhnout na kolbiště T. Kadlec místo chromého J. Drazdíka :-).

V 70. minutě domácí zvýšili na 4:1 a pak už jen rozhodčí Murgač rozdával karty za oplácené fauly a střídali domácí hráči. Žádná výrazná šance už se nekonala.

Doplňující informace:

Sestava domácích: Adam / Karda V., Slabý, Obrátil, Vosecký / Holánek, Vaněk, Mládek / Pečenka, Vylít, Daněk (Janoušek, Karda L., Dostál, Homola, Červenka)

Sestava hostů:Málek / Hruška, Drazdík, Kříž, Chobotský J. st. / Jíša M., Zafouk., Koníček, Chobotský / Vlach D., Stibůrek (Kadlec T.,Hašek F.)

Miličín : Václavice      4:1   8.5.2007