V:Úročnice

soubory/2007v_urocnice.php

Václavice : Úročnice

K sobotnímu zápasu nastoupila Úročnice již půl hodiny před utkáním, aby se náležitě rozcvičila. Sebejistota hostů byla cítit ze všech stran.

Václavičtí však Úročnickým nic neulehčovali, a byly tak rovnoceným soupeřem. Do šancí jsme se dostávali poměrně často. A dokonce v 30. minutě hlavou Ondra Stibůrek rozvlnil síť úročnické branky. K údivu všech na hřišti však vyhodnotil rozhodčí Macháček podezřele situaci jako offside a neuznal tak naprosto regulérní branku. V zápětí za zbytečné řeči si hned Pepa Kříž vysloužil žlutou kartu.

V 35. minutě se dostali hostující útočníci za obranu a na třetí pokus vstřelil branku T. Müller ze situace, která zaváněla offsidem. Ve 40.minutě ukončil rozhodčí bezdůvodně první poločas.
Do poločasu vystřídali Jakub Mikš a David Vlach / O. Stibůrka a J. Vlacha. Vstup do poločasu se příliš nevydařil a T. Müller zvýšil pěknou střelou z dálky na rozdíl dvou branek.
Domácí však bojovali velice dobře a stále se dostávali do pokutového území soupeře. V 75. minutě se řítil na hostujícího brankáře Míra Vrňák, ale ten ho vychytal. K ruce Úročnického obránce v pokutovém území, který se snažil zadržet D. Vlacha, zaujal rozhodčí opět postoj slepce a tím poškodil domací hráče po druhé v zápase. V závěru byl vyloučen po druhé žluté kartě Žemlička.
Rozhodčí Macháček byl tak zmaten, že místo aby nastavil za střídání, tak zkrátil i druhý poločas o 5 minut.
Přes poměrně podařený výkon domácích se již stav nezměnil a Úročničtí si tak již tento den splnili sen postupu do vyšší soutěže.
Nejlepší výkon na hřišti podal dnes golman J.Málek nicméně i ostatní domácí hráli skvěle.

Sestava domácích
Málek
Hruška,Drazdík,Kříž,Doležal
Zafouk, Jíša M., Vlach J., Vrňák
Jíša V., Stibůrek
střídali:Mikš, Vlach D.

Sestava hostů
Maršík
Šedivý, Žemlička, Tesáček, Kůdela
Kulhánek, Pelikán, Šejstal
Mrkvička, Kremina, Müller
střídali: Procházka, Škvor, Klinger

Václavice:Úročnice 0:2   9.6.2007

Schultz

Fotogalerie

  • Stíba ve výskoku
  • Fík po střele
  • Radost Úročnických, kteří si zakopou v sezóně 07/08 2.třídu

Sokol Václavice

nejbližší události

žádné plánovane akce

přihlášení