Václavice : Netvořice

Souboj Václavic a Netvořic se konal na naprosto vyprahlém hřišti. Los přál hostům, kteří začali hrát na dolní polovině a hráli se silným sluncem v zádech.

V prvním poločase domácí Václavice vytvářeli trvalý tlak, ale hrubými chybami v obraně mnohokrát pustili hosty ke gólovým situacím, které naštěstí spalovali. V 30. minutě po sérii dorážek v pokutovém území hostů vstřelil úvodní branku Jirka Chobotský. Do konce poločasu pak hráli lépe domácí.

Po vystrídání F.Zafouka a L.Doležala nastoupili na kolbiště M.Vrňák a M.Kolman, který startoval poprvé v kategorii dospělých. Prvních 10 minut druhého poločasu domácí stále vedli. Do obrovské gólové situace se dostal David Vlach, který mohl lehce zvýšit skóre a poslat soupeře do kolen. Místo přihrávky volnému hráči a jisté brance volil střelu, která skončila kdesi v zámezí.
V 60. minutě David Hokr z dálky asi 35 metrů prostřelil po zemi nejen celou obranu, ale zaskočil i brankáře Málka a bylo vyrovnáno. Pak došlo k vystřídání J.Chobotského za O. Stibůrka, který se velmi rád konfrontuje s Netvořickou reprezentací. Hned v 65. minutě zvýšil s obrovským štěstím Netvořický záložník s číslem 7, kdy opět z dálky asi 30 metrů vymetl domácí šibenici. Tento zvrat domácí velice opařil a už se hrálo převážnou většinou na dolní polovině. Po 20 minutách nepříjemného stavu se podařilo D. Buršovi uniknout po pravé straně a dovézt míč až do branky hostů - vyrovnáno. Domácím se velice zvedla nálada a chuť po dalším úspěchu. V 89.minutě však několikrát zaznělo zvonění konstrukce domácí svatyně, kdy se podařilo Netvořicům po sérii 3 odražených míčů zakončit a upravit stav na konečných 2:3. Nastavení už nezvrátilo stav.

Václavice : Netvořice 2:3 28.4.2007