Václavice : Chocerady B

V sobotu 29.3.2008 sehráli Václavičtí fotbalisté utkání s týmem Chocerady B. Před zápasem Choceradští byli na druhém místě v tabulce a Václavice ma dvanáctém.

Prvních dvacet minut rozhodně diktovali styl a tempo hry domácí. Zhruba ve 20. minutě vstřelil branku Jirka Chobotský po Fíkově nádherném centru. Hra probíhala přibližně stejně až do tragické chyby v domácí obraně v 35. minutě. Domácí šli do kabin jako opaření. Fíka nahradil během poločasu Havlis. V 50.minutě zvíšili hosté na 1:2 a asi v 70. minutě na 1:3. Sestava se přeskupila, a Mírovi Jíšovi se podařilo dát kontaktní gól na 2:3. Pak už byla z fotbalu zase bramboračka, přestalo se hrát a spíše se všichni hráči věnovali vzájemnému okopávání. Přes četné standardní situace, které si tento styl hry vynutil se srovnat nepodařilo a konečný výsledek je 2:3.

Schultz

Diskuse

Docela aktuální výsledky iii. třídy jsou zde http://vysledky.lidovky.cz/fotbal/avf_v02.php?kraj=Středočeský&vek=1&poradi=2&okres=Benešov&id_session= a IV. třída je tady http://vysledky.lidovky.cz/fotbal/avf_v02.php?kraj=Středočeský&vek=1&poradi=4&okres=Benešov&id_session=

host

13.4.2008 10:30

reagovat
přidej komentář
komentáře
  *
   *
    • Neveřejný údaj. Vyplňte pokud chcete být informováni o reakci na Váš příspěvek.
     *
     • Je zakázano spamování, jakékoli urážlivé vyjadřování a porušování autorských práv. Administrátor má právo vymazat jakýkoli příspěvek bez předchozího upozornění.

      Sokol Václavice

      nejbližší události

      žádné plánovane akce

      přihlášení