Čerčany - Václavice 2:7

V předposledním kole sezóny došlo k nečekané erupci václavických střelců. Václavice se tak dočkaly prvního jarního vítězství. Pozdě, ale přece... Komentář pro nás tentokrát připravil Jirka Chobotský.

ČERČANY – VÁCLAVICE 2:7 (1:4)

Sestava: Kyncl – Vilím, Chobotský V., Kříž, Pýcha T. – Krejča – Chobotský J., Jíša M., Šindelář L. – Čožík, Baťcha

Střídání: Hašek J., Hašek F., Dlouhý J.

Góly: Čožík – 2, Chobotský J., Jíša M., Vilím, Krejča, Šindelář L.

Utkání dvou posledních týmů tabulky nezačalo pro václavické fotbalisty šťastně. Brankář Kyncl neudržel střelu domácího hráče a pohotová dorážka znamenala vedení domácích. Od tohoto okamžiku převzali otěže utkání hostující hráči. Nejdříve vyrovnal nečekanou střelou z úhlu Čožík. O pár minut později střílí po pěkné akci opět Tomáš Čožík a dorážku proměňuje Jirka Chobotský ve vedení. Další gól přidává Mirek Jíša po nezištné přihrávce Jirky Chobotského. Do poločasu ještě upravuje skóre Čožík.

Ve druhé půli jsme si ještě góly Vilíma, Krejči a Luďka Šindeláře spravili střeleckou chuť. Poslední slovo měli ovšem domácí hráči, to když po přísné ruce nestárnoucího Václava Chobotského proměnili pokutový kop. Po zranění se na hřiště vrátil nadějný fotbalista Jakub Hašek. Přestože nastoupil za rozhodnutého stavu 5:1, opět neudržel nervy na uzdě a měl zbytečný konflikt s pomezním rozhodčím. Zřejmě námět pro vedení václavické kopané. V sobotu se loučíme se třetí třídou doma s Ostředkem.

Autor: Jiří Chobotský st.