Miličín B - Václavice B 3:3

V sobotu 9. 10. 2010 zajíždělo václavické béčko k dalšímu zápasu do Miličína, kde se od 13.00 hodin utkalo s tamním béčkem. Průběh zápasu se nevyvíjel podle našich představ, přesto si nakonec po remíze 3:3 odvážíme vydřený bod.

Sestava

Z obvyklé sestavy tentokrát chyběli pro zranění Ondra Hovorka a Honza Brtoun, nemocní byli Jirka Dlouhý a Jirka Babka. Tomáš Pýcha pak byl v zaměstnání. Vzhledem k tomu, že áčko čekal od 16.00 hodin duel se Soběhrdy a posílení tak nepřicházelo v úvahu, souhlasil s výpomocí nestárnoucí Jirka Chobotský starší.

základní sestava:

J. Baťcha, T. Čožík
J. Mikš, M. Havelka, J. Málek, Z. Novák
T. Pýcha,M. Vilím, P. Novák,
J. Chobotský st.,
J. Kincl

střídali: J. Baťcha, F. Hašek

Průběh utkání

Domácí tým získal před tímto utkáním pouhý bod a byl na posledním místě tabulky. Nám se venku taktéž nedaří, všech 9 doposud získaných bodů jsme vyválčili na vlastním hřišti. Nutno říci, že svou hrou nás zpočátku Miličín překvapil. Bylo znát, že na jejich malé hřiště jsou zvyklí. Hráli dobře kombinačně, neuchylovali se k nakopávání dlouhých míčů, ale snažili se hrát po zemi. Zato my jsme byli nemastní, neslaní. Kombinace se nám nedařila a ani dlouhé pasy většinou nenašli svého adresáta. Přesto jsme se paradoxně právě my dostali do vedení. Málek se na vlastní polovině dostal k balonu, poslal pas za obranu na Čožíka, který postupoval sám na domácího brankáře. Toho pokořil výstavními jesličkami a my jsme se tak ujali vedení. Kdo čekal, že se po gólu herně zvedneme, byl zklamán. Domácí nás stále přehrávali a zanedlouho byli odměněni. Středem obrany se prohnal miličínský útočník a podél Vokurky zasunul - 1:1. Aby toho nebylo málo, tak jsme po chvíli inkasovali další branku, když domácí po skrumáži v našem pokutovém území dorazili balon za bezmocného Vokurku. My jsme si v první půli vytvořili již pouze jednu brankovou příležitost, ale Čožík si v dalším úniku míč příliš předkopl a domácí brankář jeho šanci včasným vyběhnutím zmařil. Chvíli před poločasem pak Vokurka neudržel střelu domácích a dobíhající hráč stanovil poločasové skóre na 3:1.

Začátek druhé půle se nesl na stejné notě jako poločas první. Nic nenasvědčovalo tomu, že bychom mohli s vývojem něco udělat. Na naší marnost se už nemohl dívat Pavel Pýcha, a zřejmě si řekl, že je třeba tým nějak nabudit. Poté, co byl při držení míče masírován dvěma protihráči, ohnal se po jednom z nich kopačkou a pozásluze se šel sprchovat. V tu chvíli se hra změnila. Domácí, vědomi si své početní převahy, začali hrát profesorsky a zřejmě si mysleli, že si s chutí zastřílí. My jsme naopak začali pořádně bojovat. Najednou jsme byli všude první a vypadalo to, jako bychom hráli přesilovku my. První varování pro domcí přišlo po krásné střele Čožíka, který z dálky vyhnal pavouky z pravé šibenice. Bohužel pro nás odmával domácí pomezní pofidérní ofsajd a skóre se tak prozatím neměnilo. Krátce nato však přišel dlouhý pas z hloubi pole, osamocený Čožík zpracoval balon na prsa a přehodil vyběhnuvšího brankáře a dal tak gól naděje. To už byl na hřišti po dlouhé době Míra „ESSIEN“ Kartňák, který nahradil Honzu Baťchu. Poté se do několika dobrých střeleckých příležitostí dostali domácí. Dvakrát se však zaskvěl Jirka Kincl, jednou míč skončil na tyčce. Zmar domácích pak dosáhl vrcholu poté, kdy se jejich útočník snažil zakončit z malého vápna do prázdné branky. Jirka Chobotský zatáhl za záchranou brzdu a rozhodčí Bivoj nekompromisně nařídil pokutový kop. Domácí hráč však při jeho zahrávání trefil krtka a balon se sotva dokutálel vedle naší branky. Od té doby jsme už miličínské k ničemu nepustili. Naopak jsme začali napadat rozehrávku domácích, kteří očividně znervózněli. Korunu našemu snažení nasadil opět Čožík, který napřáhl a nikterak prudkou střelou z dvaceti metrů přesně doprostřed branky překvapil domácího brankáře. Chvíli před koncem pak mohlo být definitivně o třech bodech rozhodnuto, když Essien poslal prudký centr před branku. Míči zřejmě udělil zvláštní faleš, neboť jej chtěli odvrátit postupně dva domácí obránci, jenže míč netrefili a ten tak doskotačil k osamocenému Čožíkovi na malé vápno. Ten jej chtěl uklidit do branky hlavou, mířil dobře do protipohybu brankáře, který však míč zkrotil. Závěr pak proběhl v poklidu, míč jsme drželi daleko od naší branky a zápas tak skončil remízou 3:3.

Tabulka po 8. kole:

SO Přestavlky B Mezno B 3:4 

Miličín B Václavice B 3:3 

Maršovice B Vrch.Janovice B 1:1 

Olbramovice B Votice C 3:4 

FK Soběhrdy B Sedlec-Prčice B 1:3 

Bystřice B Úročnice B 0:2 

 

Tabulka po 8. kole:

1. Votice C 7 6 0 1 35: 14 18 ( 12)

2. Sedlec-Prčice B 7 5 1 1 23: 13 16 ( 7)

3. Olbramovice B 7 5 0 2 25: 12 15 ( 6)

4. Maršovice B 7 4 1 2 19: 17 13 ( 4)

5. Neveklov B 7 3 2 2 23: 11 11 ( -1)

6. Vrch.Janovice B 7 3 2 2 15: 9 11 ( 2)

7. FK Soběhrdy B 7 3 2 2 19: 15 11 ( -1)

8. Václavice B 8 3 1 4 16: 24 10 ( -2)

9. Mezno B 8 3 1 4 12: 27 10 ( -2)

10. Bystřice B 8 2 3 3 10: 15 9 ( -6)

11. SO Přestavlky B 8 1 2 5 16: 24 5 (-10)

12. Úročnice B 7 1 1 5 13: 24 4 ( -5)

13. Miličín B 8 0 2 6 9: 30 2 (-13)

 

 

Mális

Diskuse

Jak to viděl soupeř na: http://www.tjsokolmilicin.cz/news/b-tym-milicin-b-vaclavice-b-3-3-3-1-/

Mális

14.10.2010 09:42

reagovat

Zajímavý zápas koukám, jako na houpačce, hezké počasí, hodně gólů. Tv může mrzet, že si toto utkání nevybrala do svého programu přímých přenosů.

parek

11.10.2010 10:44

reagovat
přidej komentář
komentáře
  *
   *
    • Neveřejný údaj. Vyplňte pokud chcete být informováni o reakci na Váš příspěvek.
     *
     • Je zakázano spamování, jakékoli urážlivé vyjadřování a porušování autorských práv. Administrátor má právo vymazat jakýkoli příspěvek bez předchozího upozornění.

      Sokol Václavice

      nejbližší události

      žádné plánovane akce

      přihlášení