O dojmy ze záchranářského boje s přímým konkurentem ve hře o udržení ve III. třídě se s námi podělil Jenda Párys.

Chobotský V.,
Hašek

Branky – Kříž, Havelka

V přímém souboji o záchranu jsme si body rozděli.

V začátku utkání to vypadalo, že si spolu s 0 body povezeme ještě pořádný výprask. Soupeř se do náš zakousl vcelku znamenitě, krátce po úvodním hvizdu šel sám na brankáře Sosnovec, zakončoval však těsně vedle. I další šance byly značně nebezpečné, podařilo se nám však úvodní tlak přestát a jak to ve fotbale bývá, přišel z naší strany trest. Po faulu před pokutovým územím Mysliče se k míči postavil Pepa Kříž, který mívá z podobných pozic 50% úspěšnost a střelou přes zeď nás poslal do vedení. To Myslič trochu zaskočilo, první přímé ohrožení jejich branky a rázem skončilo gólem. Soupeř však ještě do poločasu dokázal srovnat krok, kdy se důrazně prosadil mezi našimi obránci střelou z voleje O. Sosnovec.

Druhá půle již byla vyrovnanější. Myslič se sice dostávala častěji do zakončování, zejména urostlými hráči ze vzduchu, ty však mířili většinou vedle či je v klidu likvidoval brankář Hašek, který i včasnými výběhy dobře četl hru. A tak se opakovala situace z první poločasu. Jedna z mála našich příležitostí a opět skončila k naší radosti gólem. Dobře zahraný přímý kop posadil P. Kříž na hlavu M. Havelky, který jej v náběhu lehkým trknutím usměrnil do brány.

Nyní jsme čekali velký nápor Mysliče, který však nepřicházel. O to víc mrzí trma vrma 8. minut před koncem, kdy se po propadnutí míče do našeho vápna, nejlépe zorientoval O. Cerman a vyrovnal na 2:2. Přesto jsme ještě mohli v závěru zvrátit vítězství opět na naši stranu. Z rohového kopu mířil přímo do brány Martina Havelka, gólman však se štěstím na brankové čáře balón stačil vyrazit.

V dalším boji o záchranu hostíme na domácím hřišti od 17:00 tým Netvořic.