Olbramovice B - Václavice B 8:2

V druhém jarním zápase (10.4.2011) jsme odehráli svůj zápas na hřišti v Olbramovicích, kde jsme se utkali s tamním B-týmem. Od začátku bylo jasné, že to nebude lehké utkání.

Sestava se lepila všemi možnými prostředky, avšak slepit se nepodařila, a proto jsme do zápasu vstupovali pouze v deseti hráčích.

V první půli nám nepřál ani protivítr, který foukal tak nepříjemně, že se nakopávané míče zastavovaly, jako by tam byla zeď. První gól domácích na sebe nenechal dlouho čekat. Jejím autorem nebyl domácí hráč, jak by se dalo čekat, ale Jirka Dlouhý. Ten nedal Jirkovi Kynclovi v brance ani menší naději a uklidil míč k tyči polotečí, polostřelou. Do první půle jsme inkasovali nakonec ještě 4x.

Do druhé půle jsme vstupovali pouze s jedinou výhodou a tím bylo počasí. Silný protivítr kazil domácím hráčům kombinace a byl tak trošku naším jedenáctým hráčem. První naše kosmetická úprava výsledku přišla kolem 65. minuty, kdy si Honza Málek seběhl na centr ve vápně. Byl však zastaven faulem. Soupeř lehce zavadil o Málisovi paty a penalta byla na světě. Tu nekompromisně proměnil Tomáš Čožík. Do konce utkání jsme nakonec inkasovali ještě 3x. Druhou kosmetickou úpravu výsledku se nám podařilo udělat těsně před koncem zápasu. Po rohovém kopu se míč dostal k nejlepšímu našemu hráči zápasu, který tvrdou ranou zpečetil stav zápasu na 8:2.

Olbramovice B - Václavice B  8:2 (5:0)

Ondra Hovorka

Sokol Václavice

nejbližší události

žádné plánovane akce

přihlášení