Václavice B - Olbramovice B 3:2

V neděli 5.9.2010 náš tým přivítal hráče z olbramovického béčka.

Vstup do sezóny se nám po dvou prohraných zápasech nevydařil, a proto naším úkolem bylo vybojovat první podzimní body a odpoutat se více od spodu tabulky.

Náš tým posílil do toho utkání Jarda Drazdík, Martin Vilím a Míra Kadlec. Naopak chyběl T.Čožík, M.Havlíček a distancovaný Kuba Mikš.

A proto Jirka Dlouhý připravil následující sestavu.

J.Babka M.Kadlec
Z.Novák M.Havelka P.Pýcha P.Novák
J.Brtoun  O. Hovorka M.Vilím
J.Drazdík
J.Kyncl

Průběh zápasu

Hned od úvodu zápasu bylo vidět, že je to další hratelný a vyrovnaný tým. V první půli bylo na obou stranách vidět mnoho šancí. Na naší straně byl vidět hlavně Míra Kadlec, který se dostal do několika slibných gólových příležitostí. Někdy už jeho šance volala po střele, ale on zvolil ještě nesobeckou přihrávku pro lépe postaveného spoluhráče. To, že první půle skončila i bezbrankovou remízou, se podíleli i oba brankáři, kteří předvedli několik výborných zákroků.

Do druhé půle jsme vstoupili v nezměněné sestavě. Opět přicházely velké šance,ale oba brankáři byli proti. Nakonec se však diváci dočkali. A to po závaru před naší brankou, kdy se po odhlavičkovaném míči dostal ke střele hráč hostí a z 10 metrů nekompromisně prostřelil vše, co mu stálo v cestě. Avšak kontr na sebe nenechal dlouho čekat a během minuty bylo opět srovnáno na 1:1, kdy brankáře hostí propálil Míra Kadlec. Neuběhlo snad ani deset minut , kdy se hosté dostali k zahrávání zbytečného rohového kopu, po kterém jsme prohráli hlavičkový souboj a neštastnou, lehkou tečí si dali vlastní gól. Na hřiště se během chvilky dostal i Jirka Dlouhý a Honza Baťcha. Jarda Drazdík se vysunul více do středu hřiště, díky tomu jsme začali mít větší převahu, která nakonec korunovala v náš druhý a zároveň vyrovnávací gól, pod který se znovu podepsal nádhernou křížnou střelou, která se odrazila od tyče Míra Kadlec. Těsně před koncem jsme obrat dokonali úplně. Míra Kadlec, hattrick, 3:2.

Po výborném gala představení Míry Kadlece, jsme si připsali naše první důležité tři body do tabulky.

V dalším utkání nás v neděli 11.9.2010 od 10:15 hod. čeká zápas s týmem Soběhrd B.