Václavice "B" - Votice "C" 2 : 7

V neděli 22.8. 2010  byla prvním kolem zahájena IV.B třída mužů utkáním Václavice B – Votice C.

Los nás odsunul na nová kolbiště

Po minulém, zatím nejúspěšnějším ročníku B-týmu, byl náš tým „přelosován“ do votické skupiny. Zde nás v letošním roce čeká mnoho nových a pro nás zatím neznámých týmů jako jsou například Votice C, Sedlec-Prčice B, Olbramovice B atd.

Předpoklad

Už před utkáním s Voticemi C bylo jasné, že nás nečeká žádný lehký zápas. Tento tým má úplně jiné zázemí, co se týče prostředí a hráčů a zároveň byl doplněn několika výbornými hráči ze zrušeného týmu z Neustupova.

Do tohoto zápasu jsme vstupovali prakticky v nejsilnějším složení

J.Babka T.Čožík
J.Mikš M.Havelka J.Málek M.Havlíček
Z.Novák P.Pýcha J.Brtoun
O.Hovorka
J.Kyncl

Průběh utkání ve Voticích

Již od začátku byli hráči Votic lepším týmem na hřišti. Lehce kombinovali, přecházeli bez problémů do protiútoků a vytvářeli si gólové šance. Tuto práci jim velmi usnadňoval střed zálohy, který jakoby nebyl. Nestíhal pokrývat hráče, vracet se s nimi, a proto často docházelo k přečíslení, což bylo brzy korunováno prvním gólem hostí. Na naši branku se valil jeden útok za druhým. A pokud situaci nezachránil svými zákroky Jirka Kyncl a když byl překonán, musela za něj zaskakovat obrana. V prvním poločase zmařil gólovou šanci jednou Ondra Hovorka, kdy míč již mířil do branky a jednou zasáhl i Honza Brtoun.

Do poločasu však hosté přidali ještě další tři góly, náš čestný úspěch zařídil Tomáš Čožík, i přesto že byl při vstřelené brance nepříjemně bráněn. Poločas tedy skončil výsledkem 1:4.

V druhém poločase bylo již vidět, že hosté mají nahráno a už se tolik netlačí dopředu.

I přesto si vytvářeli další gólové šance. A pokud opět situaci nezachránil Jirka Kyncl, musela se místo něj činit obrana.

Za zmínku stojí situace, kdy útočník hostí Petr Vesecký překonal již ležící brankáře domácích a situaci opět na brankové čáře hlavou zachraňoval Ondra Hovorka.

K míči se však opět dostal Petr Vesecký, který hlavičkou znovu překonal Jirku Kyncla a i podruhé musel Ondra Hovorka vyhlavičkovávat jeho šanci z brankové čáry. Naše obrana byla jako opařená a vypadalo to, že jen přihlíží této situaci, a proto se Petr Vesecký dostal ke třetímu gólovému pokusu, který umístil již nekompromisně k tyči a vstřelil další gól hostí.

Po dalších dvou vstřelených gólech se nakonec skóre zastavilo na čísle 7, náš druhý gól vstřelil z pokutového kopu Zdenda Novák.

Další zápas čeká náš tým v sobotu 28.8.2010, kdy od 17 hod. zajíždíme do Vrchotových Janovic.

Shrnutí utkání:

Václavice B – Votice C 2:7 (1:4)
Branky: Novák Pavel, Čožík Tomáš - Šedivý Milan 3, Vesecký Petr 2, Budil Luděk, Budil Vojtěch
Rozhodčí: Berenda Karel
Diváci: 20
Střídání: M.Kadlec za M.Havelku, J.Baťcha za J.Málka

Zbylé zápasy prvního kola čtvtré B třídy:

Neveklov B – Maršovice B 1:3

Přestavlky B – Olbramovice B 1:5

Miličín B – Vrchotovy Janovice B 0:4

Mezno B – Sedlec-Prčice B 0:1

Bystřice B – Soběhrdy B 1:1

Ondra Hovorka

Sokol Václavice

nejbližší události

žádné plánovane akce

přihlášení