Václavice - Krhanice 1 : 2

V sobotu 25. 9. 2010 Václavice přivítaly na svém hřišti tým z Krhanic, který v probíhající sezóně ještě neprohrál a zaslouženě se tak vyhříval na prvním místě tabulky.

Sestava:

Stibůrek, Čožík
Šindelář, Jíša M., Havelka, Novák Z.
Mikš, Kříž J., Párys
Drazdík
Kincl

Střídal: Baťcha

K vedoucímu gólu měly Václavice tradičně blízko jako první. Přihrávku ze strany do vápna soupeře se snažil zakončovat nejprve Zdenka Novák, to se mu v těžké pozici sice nepodařilo, míč ale propadl na osamoceného Ondru Stíbu, jenže ten ze tří metrů napálil pouze břevno.

Zápasu nepřálo počasí, kdy po celou dobu utkání pršelo a terén hřiště se stával s ubíhajícími minutami zápasu těžší a těžší. Utkání tak bylo vyrovnané a bojovné, víceméně se čekalo, kdo udělá první vážnější chybu a pustí soupeře do vedení.

Ta přišla 10 minut před koncem prvního poločasu, kdy nejnebezpečnější a dobře se i na těžkém terénu pohybující hráč Krhanic Moudrý (toho času prvoligový rozhodčí), převzal míč po autovém vhazování a obejití dvou hráčů, zakončoval s přehledem k tyči Kinclíkovy brány.

Druhá půle se nesla ve stejném duchu jako první, váznoucí kombinační hra a tedy nepřesné přihrávky a slabá koncovka.

Největší šance na vyrovnání se zrodila z kopačky Pepy Kříže, který z dálky z přímého kopu zatočil míč na břevno hostující branky.

Krhanice rozhodly z rychlého brejku čtvrt hodiny před koncem, zakončením podél vybíhajícího brankáře Václavic. Chvilku poté se dočkali i domácí, když z přímého kopu centroval do vápna, tradiční exekutor těchto kopů Pepa Kríž a posadil míč na hlavu „nejvyššího hráče na hřišti“ Čožíka, který gólově zakončil.

Závěrečné drama se ale nekonalo (také proto, že rozhodčí Berenda nepochopitelně ukončil utkání již v 83. minutě), a tak si Krhanice po vyrovnaném utkání odvezly výhru 2:1.

K dalšímu zápasu jedou Václavice pro body do Zaječic.

 

 

Párek

Fotogalerie

 • Zmoklí fotbalisti čekají před pomalu dokončovanými kabinami na k

Diskuse

Doufám, že ten závěrečný optimismus vydrží. Tentokrát jsem měl příležitost závěrečné snažení našich borců také vidět. Skalní fanoušci to od stánku tlačili bojovnými pokřiky, a chvíli jsem i věřil, že by to mohlo skončit remízou, kdyby to rozhodčí nezkrátil.
Díky rozhodčímu jsem nedopil ani pivo a utíkal do tepla školního pohostinství. :-P

Schultz

27.9.2010 19:18

reagovat
přidej komentář
komentáře
  *
   *
    • Neveřejný údaj. Vyplňte pokud chcete být informováni o reakci na Váš příspěvek.
     *
     • Je zakázano spamování, jakékoli urážlivé vyjadřování a porušování autorských práv. Administrátor má právo vymazat jakýkoli příspěvek bez předchozího upozornění.

      Sokol Václavice

      nejbližší události

      žádné plánovane akce

      přihlášení