Vrchotovy Janovice B - Václavice B 2:0

V sobotu 28.8.2010 nás čekalo první utkání na půdě soupeře a to týmu Vrchotových Janovic B.

Po minulém prohraném domácím zápase jsme chtěli napravit reputaci a pokud možno zvítězit.

Naše sestava doznala několika drobných změn. Chyběl hlavně Kuba Mikš, Martin Havelka a Honza Málek. Až na druhý poločas dorazil Honza Brtoun.

Proto sestava vypadala následovně:

J.Babka T.Čožík
M.Havlíček P.Novák J.Párys J.Baťcha
J.Dlouhý  P.Pýcha Z.Novák
O.Hovorka
J.Kyncl

Soupeř byl hned od úvodu utkání lepší, hlavně si vytvářel gólové příležitosti. To se o našem týmu říci nedalo. Směrem dopředu jsme byli prakticky bez nějakého náznaku šance.

Dlouho se v prvním poločase hrálo bez branek. Když už to vypadalo, že takto skončí i první půle, přišla nenápadná situace domácího týmu, kdy z pravé strany, prakticky z nulového úhlu, přišla střela ,která skončila v horní pravém rohu branky.

Druhá půle byla již více vyrovnaná. Na hřiště se dostal Ondra Stibůrek, který vystřídal Tomáše Čožíka a i Honza Brtoun. Soupeř byl hratelný, ale bohužel se nám nedařilo si vytvořit vyloženou gólovou situaci. Naopak Pavel Pýcha musel vykopávat míč z brankové čáry.

Netrvalo však dlouho a domácím se povedlo nakonec zvýšit na konečných 2:0, kdy míč směřoval na Jirku Kyncla, ale ten tváří v tvář soupeři situaci podcenil a netrefil míč, s kterým si pak lehce poradil útočník domácích.

V dalším utkání v neděli 5.9.2010 doma přivítáme od 14 hod. Olbramovice B.