Bez větších obtíží jsme si odvezli povinné 3 body proti poslednímu týmu tabulky.

Heřmaničky – Václavice 0:3 (0:1)

Sestava: Novák – Dlouhý, Mikš, Kříž, Pýcha P. - Havelka, Jíša, Drazdík, Šindelář – Čožík, Burša

Střídali: Stibůrek, Hašek

Branky: Kříž, Mikš, Čožík

V brance musel pro tento zápas zaskakovat místo absentujícího Málise Zdenda N. a podařilo se mu udržet čisté konto. Pravdou je, že krom dvou střel v prvním poločase z nichž jedna skončila dokonce na tyči neměl příliš práce. Za to my, jak bývá v posledních zápasech zvykem, jsme se předháněli v zahazování brankových příležitostí. Nejviditelnější byl v tomto směru Čožík, který nejprve přestřelil branku z malého vápna a poté spěchal osamocen přes půl hřiště, aby mohl míč v poklidu odevzdat ležícímu brankáři. Další šance spálili Daník s Havlisem a když neuspěli ani dva pokusy Drazdi, došla trpělivost Pepovi. Na velkém vápně se opřel do míče bodlem a bezmocně přihlížející brankář Heřmaniček mohl lovit balón z branky. To bylo z naší produktivity v prvním poločase vše.

Druhá půle byla opět v naší režii, ale i přes velkou územní převahu jsme si museli na další branky počkat až do poslední čtvrthodinky. To se po standardní situaci prosadil z blízka hlavou kapitán mužstva Kuba Mikš. Skóre pak v samotném závěru zkompletoval Čožík, který tentokráte nezaváhal po přihrávce od Pepíka do klasické české uličky.

V sobotu od 17:00 nás čeká, dá se říci utkání sezóny, kdy přivítáme mužstvo z Lešan. Samozřejmou skutečností je, že s náskokem 1 bodu před stále se zlepšujícími Křečovicemi, je v tuto chvíli každý zápas zápasem klíčovým. Každopádně právě toto utkání by mělo ukázat, jak si kvalitativně stojíme proti silnému soupeři (jak známo v Křečovicích jsme totálně vyhořeli) a jestli opravdu máme na to tlačit se k postupu do 3. třídy.