Václavice - Bystřice

S rezervou Bystřice jsme si poradili bez větších obtíží. Nevýrazněji se na výhře podepsal Jarda Drazdík, který vsítil 3 branky a zaznamenal tzv. čistý hattrick.

Václavice – Bystřice B 5:1 (2:0)

Sestava:  Málek – Mikš, Pýcha T., Kříž, Pýcha P. – Novák, Jíša, Drazdík, Párys – Babka, Havelka

Střídali: Stibůrek, Baťka

Branky: 3 Drazdík, Babka, Havelka

Od úvodu jsme byli aktivnějším týmem a zhruba v polovině poločasu vedla naše převaha k první brance. Drazďa si křikl na Pepu, který si chystal míč po faulu na našeho hráče, ten Drazďův pohyb zaregistroval a okamžitě poslal krásný bochánek do vápna, soupeř se vůbec nestačil zformovat a přesný míč Jarda hlavou nasměroval do šibenice. Nedlouho poté opět Jarda zvyšoval na 2:0, když si nejprve přehodil posledního obránce, který mu stál v cestě a bezmocně stojící Kinclík v brance mu již také žádné překážky nekladl.

Druhý poločas jsme začali také dobře a díky Jardovi šli do vedení 3:0, kdy i z úhlu dokázal, byť s pomocí nerovnosti trávníku, překonat bystřického brankáře a zkompletovat tak svůj hattrick. Pak následovala pasáž, ve které jsme trochu polevili a již nepřistupovali k soupeři tak zodpovědně. Ten toho dokázal využít, vsítil nám branku a další dvě velmi dobré příležitosti musel likvidovat Mális. Naštěstí bývalý brankář Václavic Kincl neměl svůj den, i když na druhou stranu několik jasných šancí zejména v druhém poločase dokázal pokrýt, ovšem při této nám svým podklouznutím, kdy ho míč přeskočil, umožnil jít opět do pohodlného náskoku 4:1. Vše v závěru korunoval poslední brankou Havlis.

Oba naši hlavní soupeři s Lešan a Křečovic rovněž nezaváhali, takže tabulka se po tomto kole nemění a my zůstáváme stále na druhé příčce 2 body za lídrem z Křečovic.

Příští týden v sobotu od 17:00 se utkáme s Poříčím B na jeho hřišti.

 

párek

Sokol Václavice

nejbližší události

žádné plánovane akce

přihlášení