Václavice - Myslič 0:2 - pohárové utkání

Po krátké letní přestávce zpestřené řadou fotbalových turnajů a miniturnajů a vydařené přípravě, kterou absolvoval každý z hráčů individuálně, jsme se sešli k pohárovému utkání s Mysličí. Zápas se mohl ukázat jako dobrá prověrka před začátkem samotné mistrovské soutěže, která začíná příští týden, kde Václavice účinkují již pouze jako jeden tým 4. třídy.

 

Václavice – Myslič 0:2 (0:0)

Sestava : Málek – Párys, Pýcha T., Kříž J., Petr – Chobotský, Jíša M., Havelka, Baťcha – Burša, Čožík

Žádný výrazný posun a zlepšení ve hře Václavic oproti roku loňskému jsme však neviděli. Kombinace vázla a přechod do útočné fáze, natož pak do zakončení, byl velice lopotný. O několik průniků do vápna soupeře díky dvojici Čožík Burša došlo, ale bez výraznějšího ohrožení mysličské branky. To naši obranu v čele s Málisem zaměstnával soupeř podstatně více. U největších šancí nás od inkasování dvakrát uchránila tyčka a při další se bravurním zákrokem vytasil Mális, jenž míč letící do šibenice stačil vydrápnout na roh. Poločas však zůstal bez branek.

Začátek druhé půle se vyvíjel podobně. Do vedení jsme však mohli jít překvapivě my, jenže střela Jíši skončila pouze na břevně. Pak přišel ze strany Václavic desetiminutový zkrat, během kterého jsme třikrát inkasovali, jednou však nebyl díky ofsajdové pozici zakončujícího hráče gól uznán. Navíc však byl vyloučen stoper Pýcha, který nedovoleně zastavil na bránu samostatně postupujícího hráče soupeře a musel tak předčasně pod sprchy. Hosté se pak již nikam netlačili a zápas bez dalších větších příležitostí dospěl do svého závěru.

 

V dalším utkání zavítáme v prvním kole IV. třídy k derby do Úročnice, kde se v neděli 28. 8. 2011 od 17.00 hodin střetneme s tamním béčkem.

 

Párek

Sokol Václavice

nejbližší události

žádné plánovane akce

přihlášení