Bystřice - Václavice (1:7)

Úvod jara vyšel Václavicím nad očekávání.

Nečekaně snadný úspěch v prvním mistrovském utkání jarní části přinesl gólové hody v náš prospěch.

Branky: Krejčí 3, Kadlec 2, Šindelář, Párys

Přes oficiální svazové rozhodnutí o odložení i druhého kola okresních zápasů pro nepřízeň počasí, se naše utkání po dohodě obou stran uskutečnilo. Zimní příprava proběhla opět v tradičním poklidu, vyjma jednoho přátelského zápasu se stejným soupeřem a tak se nedalo dopředu odhadnout v jaké formě se václavičtí po zimním spánku představí. Kupodivu hned od začátku jsme se ukázali jako tým hladovější. V úvodních 15 minutách se nám podařilo vsítit dvě branky a i dalšími pěknými kombinacemi jsme soupeře dokonale zaskočili. Pak se hra přece jen více vyrovnala, ale více příležitostí bylo stále na naší straně, soupeře jsme pustili pouze do jedné nebezpečné situace, kdy neposedný balón na těžkém terénu musel po střele nadvakrát likvidovat Mális. Do konce poločasu přidal další branku Michal K.

V druhé půli jsme chtěli držet příznivý stav, ale soupeř se k žádnému zdramatizování neměl a tak úřadovali naši útočníci, kdy další branky přidali Kadleček a Michal K., který dvěma góly zkompletoval hattrick. Výstavní žahavicí do šibenice se blýskl i Sagy a tak se náš účet zastavil u krásných sedmi kulí. V samotném závěru Bystřice přeci jenom zaznamenala čestný úspěch.

Doufejme, že to nebude první vyhrání… a v podobných výkonech se budeme prezentovat i v dalších utkáních.

A to třeba hned v prvním domácím zápase proti Netvořicím v sobotu 6.4. od 16:30.