Nespeky B - Václavice 1:1

V neděli jsme se utkali se soupeřem, s kterým se nám na jeho hřišti dlouhodobě nedaří. To se potvrdilo v prvním poločase, který jsme prohráli 0:1. Ve druhé půli jsme se se však herně zvedli a zaslouženě srovnali.

Článek o utkání nám tentokrát připravil Honza Párys.

Nespeky B – Václavice 1:1 (1:0)

Sestava: Málek – Pýcha P., Pýcha T., Kříž, Mikš – Šindelář, Jíša, Chobotský, Párys – Havelka, Krejčí

Střídali: Novák Z.

Branky: Chobotský J.

V prvním poločase jsme drželi krok se soupeřem prvních deset minut, pak postupně začali být Nespeky aktivnější, snažili se hru roztahovat a více drželi míč na svých kopačkách. Tuto aktivitu korunovali brankou v 28. minutě, kdy jsme přišli o míč u vápna soupeře a ten po rychlém kontru trestal. Ani po této inkasované brance se naše hra nezlepšila a soupeř nás i nadále přehrával. Výjimkou byla hlavička Havlise, která ač nepříliš prudká, nadělala dost starostí brankářovi domácích, stačil však míč vyškrábnout na rohový kop. I přes nepřesvědčivý výkon jsme mohli jít do poločasové pauzy mnohem pozitivněji naladěni. Havlis využil chyby v rozehrávce nespecké obrany, získal míč a postupoval sám na branku, kličkou dokonce posadil gólmana na zadek, ale více z šance nevytěžil, neboť obránci se stačili vrátit a o míč ho připravit.

Druhý poločas byl již z našeho pohledu daleko příjemnější. Hra se vyrovnala, přitvrdili jsme v osobních soubojích, nepřicházeli o tolik míčů jako v části první a tím pádem jsme se více dostávali za půli soupeře. Nejdůležitější situace přišla v 60. minutě, Kuba Mikš, který byl v druhé půli vytažen na hrot odcentroval pěkný míč před branku, kde rychle reagoval Jirka Ch. a hlavou nedal brankáři šanci. Remízový výsledek nám vyhovoval a již jsme se dopředu příliš netlačili, o to více se soustředili na bránění. To se povedlo a soupeře jsme do žádného soustavnějšího tlaku ani větší šance nepustili. Odvezli jsme si tak z venkovního hřiště cenný bod.

V sobotu 12.10 od 16:00 hostíme Ostředek.

Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka

Netvořice Úročnice 4:0 (2:0) 70
Branky: Langer Milan 2, Hokr David, Pomahač Michal; Rozhodčí: Blahůšek Richard; ŽK: 1:0

Marila Votice B Bystřice 1:2 (1:2) 80
Branky: Vesecký Petr - Zdražil Lukáš, Orna Vítězslav; Rozhodčí: Rezek Milan; ŽK: 0:2

Krhanice FK Soběhrdy 2:3 (1:1) 60
Branky: Hroník Miroslav, Diblík Tomáš - Procházka Pavel 2, Bartík Jakub; Rozhodčí: Bačinský Dušan; ŽK: 2:2

Ostředek SK Pyšely 2:3 (0:1) 40
Branky: Uršic Lukáš, Vildman Ondřej - Šimeček Jaroslav 2, Vlach Ondřej; Rozhodčí: Černý Karel; ŽK: 1:1; ČK: 0 - Maršoun Jiří

Křečovice Týnec n/Sáz. B 0:3 (0:2) 40
Branky: Kaňka Lukáš 2, Pazdera Radek; Rozhodčí: Hocek Josef; ŽK: 2:0

Sedlec-Prčice B FC Myslič 1:2 (0:1) 50
Branky: Lukáš Milan - Sosnovec Oleg 2; Rozhodčí: Urban Pavel; ŽK: 0:2; ČK: Lukáš Milan, Pilík Jan - 0

Nespeky B Václavice 1:1 (1:0) 30
Branky: Sysel Vladislav - Chobotský Jiří; Rozhodčí: Macháček Martin; ŽK: 2:1