Václavice : Pyšely 5:1

Sestava : Hruška, Pých P., Drzadík, Baťcha, Šindelář, Havelka, Chobotský, Brurša,Krejčí, Kadlec

Víkendový dvojzápas pokračoval v neděli dohrávkou odloženého utkání z minulého týdne. Pyšely hájící 3. příčku tabulky přijely do Václavic pro body. Utkání začalo hned velkou příležitosti Sagvana, již ve druhé minutě. Vhodný okamžik prováhal. Hosté se v první půli dostávali pouze ke střelám ze střední vzdálenosti, jinak naše kompaktní obrana vše ubránila. Domácí udeřili v 10.minutě, když Dan uvolnil Kidliho a ten se štěstím proměnil 1:0. Druhý gól na sebe nechal čekat do 25.minuty, když hostující obrana zaspala a Kidli udělal kličku golmanovi po uvolnění Jardou. Do konce poločasu už se nic podstatného neudálo. Po změně stran šáhnul Václavický trenér ke střídání a poslal na hřiště Párka místo Longra. Párek se zhostil šance v boji o základní sestavu a vymazal hostujícího útočníka na 100 %. V 60. minutě odskočili Václavice na rozdíl  tří branek, když Kidli zakončil hattrick 3:0. Tímto momentem byl zápas rozhodnutý. O deset minut později byl Kidli faulován v pokutovém území a Sagy nařízenou penaltou potvrdil roli divizního fotbalisty a pokutový kop proměnil se štěstím 4:0. V 81.minutě Sagvan přidal ještě jeden gól, když po rohu propálil co mu stálo v cestě. O několik minutek hosté kosmeticky upravili na 5:1. Mális nedostal šanci z malého vápna. Tři minuty před koncem utkání Mális bravůrně vytlačil balón z trestného kopu na břevno, následující dorážka skončila na břevně a na tyči a tak výsledek skončil 5:1. Kvalitní výkon předvedl Pigi ml. a Havlis, tak ať Vám to kluci vydrží.