Václavice : Soběhrdy 0:4

Sestava : Pýcha P., Kříž, Jíša M., Šindelář - Novák, Chobotský, Kadlec, Šindelář - Krejčí, Burša

střídali : Hruška, Baťcha, Havelka

Václavice se opět předvedli na svém hřišti :-(, když na hřiště nepustila zranění několik hráčů - Míra Jíša, Párek. Václavice začali neohroženě bojovností, když hned v první minutě zahrozili dotírajícím Kidlim. Soběhrdy mají výborný mančaft a v rozmezí několika minut kolem 20.minuty vstítili dva góly. Nejprve Pepa neuhlídal po trestném kopu hlavičkujícího hráče a potom Zdenda nebyl dostatečně důrazný u lajny 0:2.

Vzápětí mohl snížit Jirka Chobotský, ke kterému se odrazil balón a z halfvoleje minul prázdnou branku. Do konce poločasu se už kromě zranění Kidliho nic nestalo a tak šli hosté s dvoubrankovém vedení do kabin.

Trenér Václavic udělal hned tři změny. Havlis nahradil ve středu hřiště Kidliho, Jirku -  Hrůša a Fandu - Longer.

Výkon mužstev se dal v druhém poločase srovnat s prvním. Václavice si kromě nádherné střely Zdendy, která skončila na břevně, nevypracovali žádnou jinou příležitost. Za to Soběhrdy se ze dvou závarů před brankou prosadili a vyhráli tak zaslouženě 0:4. Pochvalu zaslouží pouze Pavel Hruška, který podal opět kvalitní výkon. Budeme doufat, že svojí účastí zvýší kvalitu mančaftu a příspěje k vítězstvím nad dalšími soupeři.

 

kadlik

Sokol Václavice

nejbližší události

žádné plánovane akce

přihlášení