Krhanice : Václavice 3:2

Po minulém týdnu, kde 3 body zůstaly doma jsme chtěli na tento výkon navázat.

Sestava:

Málek - Hruška, T. Pýcha, Kříž, P. Pýcha - Veselský, Jíša, Havelka, Párys - Kadlec, Krejčí

Bohužel se opět vrátil problém se sestavou, kdy jsme utkání museli odehrát bez střídání, což se na konci náročného zápasu úbytkem sil samozřejmě projevilo.

Do utkání jsme vlétli s chůtí jako minulý týden. Hned po Málisově výkopu se dostal k míči Kidli, ale orazítkoval pouze tyč. Krhanice byly překvapeny aktivitou hostů. Bojovnost zúročil ve 12 minutě Kidli po krásné přihrávce Havlise 0:1. Ve 25 minutě jsme přidali další branku, když Kidli prodloužil na Michala Krejčího a ten přes celou branku rozvlnil síť 0:2. V ten okamžik stačilo domácí pouze dorazit. Bohužel se tak nestalo, ač na to šance byly. Domácí do poločasu snížili v 36 minutě. Po centru  aktivního Štěpána zůstál osamocený hráč před Málisem a na dvakrát ho prostřelil. Po změně stran přidali domácí na otáčkách a vyvrcholilo to v 50 minutě rýchlým přečíslením 2:2. Do konce druhého poločasu bylo na obou stranách několik příložitostí. Poslední hřebíček do rakve přišel v 86 minutě, když domácí dokončili obrat 3:2. Václavice mohou být spokojeni s poměrně slušným výkonem a těší se jak příští týden přejedou Pyšely.