Pyšely : Václavice 0:0

Tato sestava dovezla cenný bod:

Novák -
Pýcha P., Drazdík, Chobotský, Hruška -
Dlouhý, Jíša M., KadlecHašek F. -
Krejčí, Stibůrek 

V krásném sobotním odpoledni, kdy mnoho Václavických hráčů trávilo vinou zranění či rodinnými povinostmi čas někde jinde než na hřišti, jsme se vydali zabojovat o první body.

Sestava se nezdála ideální, ale jak vidno vydřela první bod. V důsledku toho, že nebyl nikdo na střídání, tak nikdo nemůže řikat, že si nezahrál..... 

Průběh utkání nebyl nijak zajímavý. Václavice bojovali jak mohli a to hlavně dozadu. V útoku jsme měli za celý zápas jen několik náznaků šancí s nimiž si vždy  domácí obrana poradila.

Jediný moment 100% šance měl Kidli v 75.minutě, kdy unikl obráncům, ale lob se mu nevydařil. Nutno podotknout, že Pyšelští měli celý zápas více ze hry, ale hraje se na góly a ten nevstřelil ani jeden tým a tak s bodem byli určitě spokojení hlavně hosté.

Největší pomstou byl sekající kombajn na sousedním poli. Prach z obilí byl prostě všude. Budeme doufat, že soukromému farmáři někdo koupí učebnici o agrotechnických dobách sklízení obilí.  

kadlik

Diskuse

No tak sem sjědavej na druhou cast sezony doufám ze doujdem aspon do desitky nejlepsich

Fila

2.12.2013 16:44

reagovat
přidej komentář
komentáře
  *
   *
    • Neveřejný údaj. Vyplňte pokud chcete být informováni o reakci na Váš příspěvek.
     *
     • Je zakázano spamování, jakékoli urážlivé vyjadřování a porušování autorských práv. Administrátor má právo vymazat jakýkoli příspěvek bez předchozího upozornění.

      Sokol Václavice

      nejbližší události

      žádné plánovane akce

      přihlášení